З історії школи
У жовтні 1883 року в селі Димка вперше почала функціонувати школа, яка мала статус початкової з румунською мовою навчання. У новозбудованому приміщенні розмістилися два класи. Школу відвідували 34 учні, а навчання здійснювали двоє вчителів з Радауць (Румунія).
На початку 1909– 1910 навчального року з допомогою мешканців села була здана в експлуатацію будівля нової школи, в якій було сім класів. У цьому ж навчальному році школа стала семирічною.
Під час першої світової війни, у 1914 році, приміщення школи було напівзруйновано. Контингент учнів зростав з року в рік. На початку Другої світової війни, у 1939– 1940 роках, навчальна база школи була дуже слабкою.
Запам’яталися випускникам тих часів такі педагоги, як Немеш, Турчак, Герасим’юк, які давали учням міцні знання.
Завдяки їх наполегливій праці стали вчителями Георгій Михайлюк, Серафима Руснак, Арестидій Турчак, Аурелія Турчак, Сава Шородок, Ауріка Головата, Микола Сандуляк та інші.
Школа з невеликими перервами функціонувала і під час війни. Після війни заклад, як і інші румунські школи Буковини, зазнав чимало змін: запровадили російську мову, румунську мову перетворили на молдавську, не було підручників, шкільного приладдя. Найкращі випускники семирічної школи продовжували навчання у педагогічній школі в Чернівцях, середніх школах Тереблечі, Карапчіва та Волоки. Багато випускників продовжили навчання у вищих закладах України, Росії, Румунії та Молдови.
Пам’ятним для Димківської школи був 1977– 1978 навчальний
рік, коли школа стала середньою.
З 1979 року школа функціонує у новому типовому приміщенні на 32 місць.
На сьогоднішній день у 19 класах навчається 380 учнів. У 1948 році в нашому селі був відкритий дитячий садок. До шістдесятих років дитячий садок
належав колгоспові імені О. Кобилянської, працював тільки у літній період.
Нова будівля дитячого садка була сконструйована у 1974– 1975 роках.
Завідуючими дитячого садка були: Сандуляк Євгенія, Кройтор Домніка, Сандуляк Стелла, Бічер Олена, Плешка Ганна, Шелевер Вероніка, Зеленько Марія. З 1 вересня 2001 року школа була об’єднана із дошкільним закладом і реорганізована у навчально– виховний комплекс.
Кількість учнів нашої школи з кожним роком зростає. У зв’язку з цим за допомоги Українського Фонду соціальних інвестицій було капітально відремонтовано корпус школи для початкових класів. Для цього було витрачено більше 600 тисяч гривень.Мешканці
села зібрали 30 тисяч гривень, що складає 5 відсотків від загальної суми. Обсяг праці, яку вклали батьки наших учнів, склав більше 30 тисяч.
Дванадцятого січня 2006 року відбулося урочисте відкриття корпусу початкових класів, на якому були поважні гості з Києва, області, району, учні, вчителі, батьки. Школярі взяли активну участь у підготовці і проведенні свята: читали вірші, співали, танцювали.
Напередодні відкриття нового корпусу, в кінці 2005 року, побачила світ книга нашого директора – Гумельника М.В. „Вчителі за покликанням долі».