Home / Глибоцький район / Йорданешти / Спорт Йорданешти

Спорт Йорданешти

Виконавцї:   Бостан А.І,9 кл.
Кирчу Марінела І.,9 кл
Ніколайчук Юлія Г., 9 кл.
Опаець Інна М.,9кл.
Якуб Доріна В.,8 кл.
Опаець Адріана Г.,8 кл
Керивник:    Шородок М.Г.,вчитель історії

                                          Спорт в Йорданешти

Сьогодні не викликає сумніву той факт, що спорт відіграє значну роль у житті сучасної людини. Заняття спортом поліпшує здоров’я і знижує ризик захворювань, зменшує соціальне напруження в суспільстві.
Спортивне життя села не менш багате й цікаве. Не можна уявити і село Йорданешти без спортивного життя. Запитай у будь-якого перехожого чи люблять спорт, і у відповідь почуєте про досягнення односельчан у футболі.
ФК «Ардан» створилась 2008 році за ініціативою депутата сільської ради Ілюка Івана Валер»яновича .Назва ФК «Ардан» походить від першої згадки нашого села 29 березння 1575,як власність пана Перта Ардана . І тому наше село стало називатись Арданешти .19 січня 1747 село перейменували як Йорданешти.
Свій успішний старт ФК «Ардан» (Йорданешти) закінчила на ІІІ місце перше коло чемпіонату Глибоцького району з футболу (ІІ група), продовжує порадувати своїх вболівальників і у товариських матчах. Так 4 липня у контрольній товариський грі з ФК « Міхальча » , яка посідає ІІ місце у чемпіонаті сусіднього Сторожинецькому районі , наша команда виграла з рахунком 4:2.
Наші односельчани пишаються тим, що 19 липня ФК «Ардан» , завдяки сприяння та зусиль начальника команди, президента ФК Ілюка Івана Валер»яновича , любителі футболу, жителі села та його гості мали змогу провести час у відповідность до своїх уподобань.
зустрівшися у товариський грі з ФК Радауци (Румунія)(УІ ліга чемпіонату Румунії) та перемогла у напруженій грі з рахунком 3:1.
Скориставшись нагодою, президент ФК запросив на товариський матч команду « Нігерія » у складі студентів африканських країн , які навчаються у Чернівецькому медичному університеті. Зустріч викликала жвавий інтерес у чисельних уболівальників , а завершилась вона з рахунком 6: 4 на користь господарів. Ми пишаємося нашими футболістами і віримо, що досягнут висот, адже, чемпіон є в кожному з них.
В Йорданештської ЗОШ I-III ст. формується і забезпечується всебічний розвиток здоров’я учнів, підвищується рівень фізичної підготовленості, формуються і поліпшуються основні життєво-важливі рухові навички, вміння та знання.
Ми радіємо здобуткам Думитрюка Івана учень 10-го класу який показав високий результат , біг на короткій дистанції , Божеску Ана –Марія учениця 6 – го класу на шахматних змагань здобула 3 командне місце .Бобу Василь учень 9-го класу рекомендував себе як гарний футболіст і відвідує секцію футболістів у смт . Глибока . Своїми досягненнями вражає і учень 8-го класу Лук»янюк Ілля , він є вихованцем і староста гуртка « Юні туристи » . Хороший результат показав у районній спартакіаді 2011-2012 н.р
Наша школа пишається ними, бажаємо не зупинитись , і чекаємо Олімпійських висот.
Як і все навколо нас змінюється , не стоїть на місці, так і в спорті на селі , сподіваємось ,що нас чекатимуть нові перемоги та звершення .