Home / Глибоцький район / Сучевени / Спорт Сучевени

Спорт Сучевени

Надії українського футболу
                                                   навчаються в Сучевенській ЗОШ

Футбол – захоплення, що об’єднує мільйони людей на планеті. Кожен хлопчина мріє стати справжнім футболістом, схожим на Мессі чи Крістіано Рональдо, пишатися кубками, здобутими у футбольних поєдинках, відчувати радість від слави переможця.
Мріють стати відомими футболістами й хлопці, із Сучевен, які довели, що їх мрії можуть здійснитися. Вони стали переможцями футбольних змагань, що були приурочені ЄВРО – 2012, та в яких брали участь 10 тисяч команд з усієї України.
Змагання проходили в кілька етапів. Здобувши блискучу перемогу в районі, сучевенські хлопці не пасли задніх й на обласному етапі. Вони стали першими із 237 команд. Це дало їм змогу бути учасниками змагань в Івано-Франківську.
Серед найкращім юних футболістів: Міглей Георгій, Урсакі Георгій, Фратовчан Степан, Булига Георгій, Мітрік Петро, Сучеван Василь, Райлян Флорін,  Калінін Денис, Фратовчан Ілля, Зеленівський Адріан, Киселиця Григорій, Киселиця Іван. Ними по-справжньому пишаємося і сподіваємось, що у найближчому майбутньому про них дізнаємось більше зі сторінок спортивних видань та голубих екранів. Успіхів та завзяття, вам футболісти.