Home / Глибоцький район / Коровія / Спорт Коровія

Спорт Коровія

                                                                              Футбол

 09 травня 2012 року, в рамках святкування величного свята-свят Дня Перемоги, Коровійська команда з футболу – чемпіони Глибоцького району минулорічного футбольного сезону – на стадіоні районного центру в Глибоці взяла участь у матчі на СУПЕР-КУБОК. Супротивником була команда – володар кубку футбольний клуб “Кам’янка”. Забивши переможний гол, команда с. Коровія виграла з рахунком 1:0. Героєм дня, автором переможного голу був – Габор Артур. Тепер кубок знову в Коровії!

                                                                                    Теніс

У березні 2012р. в смт. Глибока на базі Глибоцької ДЮСШ відбулися перші рейтингові змагання з настільного тенісу в парній  та особистій першості серед юнаків та дівчат шкільного віку. За підсумками змагань учень Коровійської школи Євгеній Павлович виборов IIм. в парних змаганнях, а Віолета Бірова та Руслана Булезюк в цьому ж виді змагань посіли I м. За результатами  особистої першості Віолета Бірова в віковій групі 1996-1997 р.н завоювала Iм., а серед дівчат 1998-1999р.н. посіла IIм., поступившись у фіналі Булезюк Руслані, яка і стала переможцем.

                                                                           Стрільба з лука

Серед видатних мешканців Коровії слід відмітити Мунтян Тетяну Степанівну – Заслужений майстер спорту, дворазова чемпіонка світу зі стрільби з лука.

З 5 років займалася спортивною гімнастикою. У школі відвідувала секції баскетболу та гандболу. У 5 та 6 класах займалася, відповідно, спортивними танцями та легкою атлетикою. На стрільбу з лука записалася у 8 класі. Під керівництвом тепер заслуженого тренера України Анатолія Єгорова за 9 місяців (!) дійшла до рівня майстра спорту. У 1985 році вперше виграла юнацьку першість УРСР, а вже через рік у складі збірної СРСР святкувала особисту перемогу на турнірі соціалістичних країн “Дружба” у Болгарії. Того ж року виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. У 1987 році виграла чемпіонат та Кубок СРСР, а на Олімпіаді-88 у Сеулі посіла 7 індивідуальне та 4 командне місця. Командою разом із подругами по збірній тріумфувала на чемпіонаті Європи-88. У 1995 році вже у складі збірної України стала чемпіонкою світу в приміщенні з новим світовим рекордом. Найврожайнішим на міжнародні успіхи виявився 1997 рік, коли Тетяна на зимовому чемпіонаті світу в Туреччині виборола індивідуальне “золото” та командну “бронзу”, а на літньому чемпіонаті світу в Канаді – командне “срібло”. 6 червня 1997 року присвоєно звання заслужений майстер спорту.

У 1998 році перемогла серед жінок на І чемпіонаті світу з натуральних видів спорту в Бразилії (стрільба з лука + орієнтування + 50 км).

З 2000 року працювала «граючим» тренером клубу з Марселя (Франція). Співзасновник фірми «TASA» з виготовлення комплектуючих для луків. Нагороджена орденом «За заслуги ІІІ ступеню».У 2009 р. працювала тренеро жіночої збірної України зі стрільби з лука.27.02.2010 відкрила у центрі Чернівців зі своїм партнером Олегом Віксичем спортивно-стрілковий клуб «Старий замок».