Home / Глибоцький район / Михайлівка гл / Спорт Михайлівка гл

Спорт Михайлівка гл

Керівник : Гушул Василь Іванович
вчитель фізкультури Михайлівського НВК

Список групи:

1. Добрянський Владислав – Михайлівський НВК;
2. Сергеєв Вадим – Михайлівський НВК;
3. Савчук Юрій – Михайлівський НВК;
4. Рубанець Тарас – Михайлівський НВК;
5. Баловсяк Володимир – Михайлівський НВК;
6. Савчук Іван – Михайлівський НВК;
7. Юркевич Дмитро – Михайлівський НВК;

                    Спортивний рух в Михайлівському НВК

Люди похилого віку не можуть пригадати випадку, коли вони, будучи молодими, грали в футбол, волейбол чи якусь іншу спортивну гру. Зате вони з захопленням розповідають про розваги спортивного характеру, які щорічно проводились у селі на святі по закінченні сінокосу та «Святі останнього снопа».
Під час цих свят часто влаштовували «Веселі перегони», « Екіпажі трактористів та комбайнерів» і за ці всі естафети були великі винагороди. А призи були такі як: кінь, корова чи свиня.
На жаль сьогодні ніхто таких свят не влаштовує. Але молодь села не обділена увагою. На канікулярні та вихідні дні у їхньому користуванні непогано обладнаний шкільний спортивний майданчик там є можливість займатися футболом, баскетболом, волейболом.
Шкільна молодь в більш вигідному становищі спортивний майданчик власний і часу і бажання вистачає. Активно школярі виступають і на районній спартакіаді , в якій цього року взяли третє місце.
А також в школі існує гурток «Юні туристи» від Глибоцького ЦТКСЕУМ. В якого входять: спортивне орієнтування, пішохідний,  велосипедний,  водний і т. д. туризми, в яких ми також завжди займаємо призові місця.