Home / Глибоцький район / Стерче / Спорт Стерче

Спорт Стерче

Виконавець: Кнапик О.В. заступник директора з виховної роботи

Спорт: розвага до сьомого поту.
Маріс Декобра.

 

На сучасному етапі розвитку нашого суспільства важливу роль відіграє здоров’я та життя підростаючого покоління. Наша школа докладає багато зусиль, щоб зміцнити фізичне здоровя дітей. Можна сказати, що фізична культура школяра – це визначений принцип його відношення до свого здоров’я, до розвитку і збереженню можливостей свого організму. На основі цього принципу будується повсякденне життя учнів в нашій школі, спорт являється складовою частиною загальної шкільної культури.
Вчителі нашої школи прищеплюють любов в учнів до спорту на уроках фізичної культури, та на різних позакласних заходах.

 

Учні нашої школи з 5 по 10 класу прийняли участь у районних змаганнях “Нащадки козацької слави”. Змагання проводилися у Глибоцькому ДЮСШ по таких видах:
• човниковий біг (командне);
• стрибки у довжину з місця;
• стрибки через скакалку (30 сек, дівчата);
• підйом тулуба (за 30 сек, хлопці).
Найкращі результати показали учні: Бежан Ілля (9клас, стрибки у довжину); Анжієвський Тарас (підніміння тулуба); Купферберг Інесса (8 клас, стрибки через скакалку; Цугуй Янна (10 клас, стрибки у довжину). Результат команди з човниковиго бігу був 2.03.06 сек.

 

«Наші переможці»
Цугуй Яна – переможниця (ІІ місце) у Чемпіонаті Глибоцького району зі спортивного орієнтування в залік шкільної спартакіади по групі Ж-18, яке відбулося 9 квітня 2011 р. в с. Червона Діброва! До цієї перемоги Яна наближлася поступово. В 2010 р. Яна посіла почесне ІІІ місце, а в цьому році піднялася на сходинку вище. Яна, так тримати.

 

Учні нашої школи взяли участь у огляді конкурсі на кращий загін ЮДП ( юні доглядачі прикордонники), який відбувся на базі КПП Порубне на якому посіли перше місце.
У конкурсі на швидкий збір та розбір зброї був кращим Хмельницький Григорій, а нашій Цугуй Яні не було рівних у конкурсі «на піднімання тулуба за 1 хвилину». У конкурсі «Підтягування на високій перекладині» був кращим учень 10-го класу Бежан Ілля який підтягнувся 28 раз. Також відзначилися такі учні як: Данелюк Тодир, Данелюк Володимир, Олар Дмитро.