Home / Глибоцький район / Михайлівка гл / Видатні особистості Михайлівка гл

Видатні особистості Михайлівка гл

Керівник : Унгурян Анастасія Іванівна, вчитель історії  Михайлівського НВК
Список групи: Добрянський Владислав
Микитюк Юлія
Сорощук Галина
Гуцуляк Світлана
Сергеєв Вадим
Савчук Юрій

                                     Гордість с. Михайлівка

 

 

Золотарюк Анатолій Васильович народився у 1953 році. Навчався в Михайлівській школі, яку закінчив 1968року. Після чого вступив до Глибоцької СШ , 1970р. У цьому ж році вступив до Чернівецького державного університету на фізико-математичний факультет, який успішно закінчив  у 1975 році.

Далі була служба в армії у  м.Тераспіль, що розташоване на території сучасної Молдови, в якості офіцера. Потім вступив до Московської військової академії, яку закінчив з відзнакою, закінчив аспірантуру і залишився працювати тут. Нині він кандидат технічних наук. Професор.

 

 

Микола Рубанець. Село Михайлівка невелике за площею та чисельністю людей, але велика любов у них до цієї батьківсько-материнської землі, бо все тут рідне, близьке, дороге. Споконвіку тут жили талановиті люди, трударі і народні умільці, будівельники, пасічники, вишивальниці і ткалі.
Гордістю села є видатний краєзнавець і дослідник – Микола Васильович Рубанець.
Для Миколи Васильовича Рубанця його рідне село Михайлівка – то є
центр Всесвіту, то є пракоріння роду, колиска і цілюще джерело добра, порядності, працьовитості і духовного здоров’я.
І хоч живе Микола Васильович із родиною у Чернівцях, та часто з сім’єю приїжджає відвідати стареньку матір, напитися цілющої водиці з батьківської криниці, поспілкуватися з односельцями, зарядитися позитивною енергетикою від рідної землі.
Народився Микола Васильович 26 червня 1970 р. у с. Михайлівка Глибоцького району Чернівецької області у простій селянській хатині Василя і Марії Рубанців, які сповідували і продовжували споконвічні традиції, звичаї своєї землі. Вони, батьки, були надзвичайно працьовиті та глибоко віруючі люди. Християнські цінності для них були священним обов’язком для щоденного виконання. Серед такої духовної атмосфери, світлої аури зростали всі троє дітей у сім’ї.
У 1985 р. Микола Рубанець закінчив Михайлівську НСШ, а у 1987 р. 9-10 класи у Глибоцькій школі №1. У цьому ж році вступив на другий курс до Будівельного технікуму.
З 1988 по1990 рр. проходив службу в Збройних Силах України.
1991р. вступив до Чернівецького Національного університету на історичний факультет, який закінчив у 1996 р.
Після служби в армії з 1990 р. почав цікавитися історією села, збирати відомості про село.
У 1993р. визначився, що буде займатися етнологією.
1995р., будучи ще студентом, заснував Чернівецьку молодіжну організацію «Буковинське братство». Одним з основних завдань цього братства було:
–    Відродження національних традицій та звичаїв краю;
–    Дослідження та вивчення історії краю;
У 1996р. виступив ініціатором проведення історико – краєзнавчої конференції молодих дослідників, студентів та науковців «Буковина – мій рідний край». Відтоді ці конференції стали щорічними.
Згодом, виступив ініціатором заснування «Буковинського історико-етнографічного вісника».
У 1997р. провів Другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих науковців «Національні та етносоціальні процеси в Україні».
На сьогоднішній день працює офіцером СБУ. Продовжує цікавитися історією, народними звичаями, обрядами, традиціями, збирає матеріали, вивчає їх та досліджує.