Home / Глибоцький район / Купка / Спорт Купка

Спорт Купка

                                      Спортивне життя села Купка

В 2008 році 9 березня був футбольний матч між збірною команди Купка (Україна) – Каданешть(Румунія). І перемогла команда села Купка з рахунком 7 – 3. Після матчу всі залишилися з масою гарного настрою як учасники матчу так і глядачі. На нашу думку треба частіше організовувати такі матчи між різними командами.

В 2011 р. Команда вчителів Купських шкіл в серйозній спортивній боротьбі зайняли І місце в районих в спортивних змаганнях. Було такі види спортивних змагань: Лехка атлетика, футбол, волейбол, настільний теніс і шахмати. Наступного 2012-го року також в таких самих змаганнях вчителі с.Купка зайняли ІІІ місце в загально-командному заліку в Глибоцькому районі. Учні Купських шкіл мають чудовий приклад від своїх вчителів спортсменів про введення здорового способу життя. А в 2013 р. вчителі Купського НВК №2 зайняли І місце на спартакіаді в загально-командному заліку в Глибоцькому районі серед працівників освіти.
В 2012 році в селі Купка не без добрих людей і спонсора Болокана Г.Р. створилася футбольна команда ФК Купка. Команда вдало стартувала в першому сезоні зайнявши 6 місце в турнірній таблиці серед 15 команд в ІІ групі районого футбольного чемпіонату. Створення футбольної команди в селі зіграє важливу роль для піростаючого покоління. Результати ФК Купка
цілком добрі як для першого сезону далі будемо прогресирувати. В футбольному сезоні 2012 році ФК Купка зіграла 28 матчів серед яких 14 игор ми виграли, в 4-ох зіграли в нічію і 10 матчів на жаль пройграли. За сезон здобули 46 очків, забили 69 голів і пропустили 48. Ми стараємось буди розвинутими мультілатерально в будь який сфері суспільства.