Home / Глибоцький район / Михайлівка гл / Духовність Михайлівка гл

Духовність Михайлівка гл

Керівник: Григорович Домніка Георгіївна
вчитель початкових класів Михайлівського НВК

Список пошукової групи:

1. Добрянський Владислав – Михайлівський НВК;
2. Микитюк Юлія – Михайлівський НВК;
3. Сорощук Галина – Михайлівський НВК;
4. Гуцуляк Світлана – Михайлівський НВК;
5. Сергеєв Вадим – Михайлівський НВК;
6. Савчук Юрій – Михайлівський НВК;
7. Сташишин Михайло Ілліч;
8. Зегря Тетяна Василівна;

Історія церкви с. Михайлівка
Церква побудована 1774 році на кошти Штефана Стрішки поміщика з Борбівців перший священик Петро Нікітович родом з Волокої.
Одним з видатних півчих (даскал) був Парфеній Якубович (його могила знаходиться на території церкви ) який в пізній часи одночасно був вчителем в місцевій народній школі.
За свідченням старожилів церква була побудована в архітектурному стилі, що нині науковці відносять до Буковинського хатнього типу.
За архівними даними Михайлівка була парафіяльним центром якій підпорядковувались приходи села Димка(Трестіана), Кучера(Червона Діброва), Кичерка (нині Глибіцкий бік). Православна церква с. Михайлівка Державну реєстрацію пройшла 25-08. 1945 року за номером 43.
За свідченням старожилів під час першої світової війни церква була ушкоджена тому в 1924 році місцева церковна община розпочала будівництво нової церкви, яка була закінчена і ввійшла в дію 1927 році.
30 вересня 1996 року передано у безплатне користування культову будівлю (свято Різдва Пресвятої Богородиці) та її майно.Культових споруд в церкві в даний час знаходиться 70 найменовань.
Попом в даний час працює Хобзей Микола Ністерович працює з 1986 року.