Home / Глибоцький район / Опришени / Спорт Опришени

Спорт Опришени

Розвиток спорту в селі Опришени

Виконавці: учень 9 – А класу Попович Василь

Керівник: вчитель історії Боднарюк Микола Іванович

Про розвиток спорту в селі мало що відомо до 70- х років ХХ ст. Найбільшого розмаху спорт в селі отримав у 70-х роках. Завдяки новому поколінню вчителів школи молодих, енергійних, молодь села захопилось таким видом спорту як футбол. На початку 1982 року в селі створена перша місцева футбольна команда. Розвитку спорту в селі посприяло керівництво колгоспа ім. Чапаєва.
У 1991 році розпочались роботи по будівництві спортивного стадіону в центрі села, який урочисто був відкритий у 1992 році.
Під керівництвом Сенюка Г.С. була створена нова футбольна команда села, яка в 1993, 1994, 1995рр. ставали абсолютними чемпіонами Глибоцького району. З 1992 року постійно село виставляло команду на районний чемпіонат з футболу. У 2010 році команда посіла ІІ місце, а у 2011 році ІІІ місце в районній турнірній таблиці під керівництвом Радукана В.П.
У 1994, 1995 роках найкращим бомбардиром року був визнаний гравець з Опришен Бірев Василь. В команді багато років грали такі гравці, як СенюК К., Сенюк Г., Булига Д., Плантус Г., Русу Д., Бірев В., Безушко В., Сенюк С., Ротарь М., Радукан В. та інші.
З односельчан в спорті досягли значного успіху Русу В.Г. кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, призер багатьох спортивних змагань.
Нині з Опришен відомі майстри спорту з вело на шосе, Русу Мар’яна та Русу Оксана, учасниці чемпіонатів Світу та Європи.
Одним з видів спорту популярних в селі є настільний теніс. Учні школи щороку стають призерами районних та обласних змагань з настільного тенісу.
Спорт є однією з важливих часток соціально – культурного розвитку села.