Home / Глибоцький район / Корчівці / Спорт Корчівці

Спорт Корчівці

                               Спортивно-туристська робота

Виконавці: члени туристичного гуртка

Керівник: Іримеску Валерій Костянтинович
вчитель географії, керівник туристичного гуртка

Всім відомо, що спорт це запорука здоров’я, краси, енергії. А поєднання спорту з пізнанням чогось нового, незвіданого напевне називається туризмом. Розвиток туризму відіграє надзвичайно важливу освітню і виховну роль для учнів, адже розвиває фізично, та розумово, виховує моральні якості, вміння виживати в екстремальних умовах, колективізм, соціально адаптує. Окрім того, туризм спонукає любити рідний край, пізнавати його, оберігати природу.
Саме тому в 2000 році після деякої перерви, в Корчівецькій ЗОШ був створений туристсько-краєзнавчий гурток від Глибоцького ЦТКСЕУМ. За час існування нашого творчого об’єднання учні неодноразово відвідали міста: Київ, Хотин, Камянець-Подільський, Ворохту, Яремне, Мукачеве, Ужгород, Берегово. Підіймались на гору Говерлу та інші вершини Чорногірського хребта, перевали Німчич та Фальків. Також ми дослідили багато геологічних об’єктів Буковинських Карпат. Наші учні неодноразово в рамках табору «Райдуга» здійснювали ступеневі та категорійні походи по українських Карпатах. Зокрема, 6 учнів школи є чемпіонами України з походів I категорії складності.
Спортивно-змагальна частина роботи нашого гуртка також має певні здобутки. Починаючи з 2002 року наша команда була чемпіоном і призером районних змагань з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування, туристко-краєзнавчих зльотів.
Кращі спортсмени нашого гуртка часто потрапляють у збірні району на обласні змагання де також успішно виступають. А Бічер Сергій та Томюк Оксана були капітанами зірних району та вдало представляли район на обласних та Всеукраїнських туристко-краєзнавчих зльотах в 2005, 2009, 2011 роках (с. Осій Закарпаття), де мають кілька призових місць у різних видах змагань. Зокрема, Томюк Оксана, є чемпіонкою України з географічного краєзнавства.
Та головне в нашій роботі не перемоги і сходження, хоча і це важливо а здоровий спосіб життя, виховання бережливого ставлення до природи, взаємо підтримки і патріотизму. Саме тому наші гуртківці є кращими учнями школи і є прикладом для інших.