Home / Глибоцький район / Димка / Спорт Димка

Спорт Димка

Виконавець: Кольцюк Максим, староста гуртка «Водний туризм»

Уроки фізичної культури в НВК викладають Мельничук М.С., Сандуляк М.М. Матеріальна база відповідає всім вимогам. Спортивний зал 20.5 х 8.5 м, гандбольні ворота, чотири баскетбольні щити, стадіон 116,2х37, спортивний майданчик, баскетбольне та футбольне поля і спортивне обладнання.
На кожному уроці пропагується фізична культура та спорт як важливий засіб збереження та зміцнення здоров’я, загартування, підвищення  працездатності школярів.
Наші учні беруть активну участь у всіх видах спортивних змагань, які входять до спартакіади школярів. Найбільша увага приділяється таким видам спорту:
– Волейбол
– Футбол
– Настільний теніс
– Легка атлетика
– Спортивний туризм
Останнім часом діти старшої ланки стали захоплюватися баскетболом, який є новим для нас і цікавим. Вже два роки підряд наші учні ставали призерами у змаганнях з цього виду спорту.
Досягнення в нас поки що невеликі, але ми входимо у першу десятку кращих закладів району:
– ІІІ місце у змаганнях  «Старти надій»  у 2010-2011 н.р.
– ІІІ місце у змаганнях з волейболу у 2012-2013 н.р.
Наші учні люблять не тільки уроки фізкультури, активно відвідують тренувальні заняття після уроків, а також беруть участь у заняттях гуртків «Водний туризм» (керівник – Мельничук М.С.), «Географічне краєзнавство» (керівник – Ванзуряк А.І.) на базі НВК від Глибоцького ЦТКСЕУМ.
Гуртківці регулярно беруть участь у змаганнях, де займають призові місця. У 2010 році Микитюк М.М. та Кольцюк М.В. були учасниками ІІ чемпіонату України з водного туризму. У 2012 році наші гуртківці увійшли до складу збірної команди Глибоцького району.
В цьому ж році Кольцюк М.В. та Анічкін І.В. зайняли І місце з водного туризму на ХХV зльоті юних туристів – краєзнавців Глибоцького району.
Щороку гуртківці беруть участь у степеневих та категорійних походах по річках Прут, Черемош, пішохідних походах Буковинськими та Українськими Карпатами.

     

 

 

 

 

 

         

 

                                         Димка нині теж має чемпіона з боксу
А син на перших порах здебільшого полюбляв поганяти футбольний м’яч. Та з приходом на навчання у Димківський НВК Микола на уроках фізкультури, та й поза ними, прилучався й до інших видів. Втім, остаточний вибір він зробив неповних два роки тому.
— Чому обрав саме бокс? — запитую Миколу, тепер учня дев’ятого класу.
— Важко сказати, хоча про ринг мріяв ще й раніше, — каже юний спортсмен, — і коли відверто зізнався батькові, то він відвіз мене у Чернівці до тренерів ДЮСШ №1. Згодом і почав займатись у Геннадія Соловйова та Василя Ротаря.
Спершу Микола опановував ази не лише боксу, а й боротьби карате, та з часом перевагу таки віддав боксерському рингу. Хороші фізичні дані хлопця, а поряд з ними посилені чотириразові в тиждень тренування, принесли свої вагомі плоди. Микола почав виступати на різних змаганнях і здобувати перемоги. Найпомітну з них отримав цього літа, коли став чемпіоном серед юнаків у ваговій категорії до 62 кг. на Всеукраїнських сільських спортивних іграх у місті Скадовську (Херсонська область). Загалом же Микола Жижиян провів 15 офіційних боїв, з яких 14 виграв і тільки 1 програв.
Найзаповітніша мета зараз у юнака — взяти участь у чемпіонаті Європи, що має відбутись ще до кінця нинішнього року. На шляху до мети — поглиблені тренування і настанови тренерів. Будемо сподіватись, що у підсумку Миколі Жижияну знову вдасться досягти бажаного результату.