Home / Глибоцький район / Глибока / Спорт Глибока

Спорт Глибока

Керівник: Стрельчук Прокип Григорович
В смт.Глибока діє дитячо-юнацька спортивна школа в якій культивується 6 видів спорту де навчаються близько 300 учнів. Це:
– Баскетбол (юнаки і дівчата);
– велосипедний спорт-шосе;
– волейбол (юнаки і дівчата);
– боротьба «Дзюдо»;
– настільний теніс;
– футбол.
Навчально-тренувальні заняття проводяться згідно розкладу.
За час роботи ДЮСШ підготовлено 1 майстр

спорту міжнародного класу з настільного тенісу, 1 майстр спорту з велосипедного спорту-шосе, 1 кандидат в майстри спорту з велосипедного спорту-шосе, 136 спортсменів масових розрядів.
Серед вагомих досягнень є:
Степановська Валерія – Клубний чемпіонат України суперліга 3 тура  ІІІ місце. м. Донецьк, м.Київ, м. Умань.
Лях Дмитро – Чемпіонат України ДЮФЛУ ІІ місце.
Русу Мар’яна – Чемпіонат України ІІ місце, м. Ялта.

В Глибоцькій ДЮСШ проводиться пропагандистська та агітаційна робота: – висвітлення спортивно – масової роботи в пресі, виготовлення фотостендів. В школі є фотостенди, які відображають роботу всіх відділень, фотогалерея кращих спортсменів школи, кращих тренерів – викладачів, стенд з кубками переможців та призерів змагань різного рангу. Кращих тренерів – викладачів нагороджують до Дня

фізичної культури.
Навчально – матеріальну база ДЮСШ складається:
–    ігровий зал 24Х11м.
–    борцівський зал 6Х6м.
–    тренажерний зал 6Х6м.

–    спортивний майданчик 40Х20м.

 

Спорт – Спортивно-туристська робота Глибоцького ліцею

Виконавці: члени гуртка “Спортивне орієнтування” на базі Глибоцького ліцею від Глибоцького центру туризму та краєзнавства

Керівник: Сандул Дмитро Вікторович

                      Спортивно-туристська робота Глибоцького ліцею

 

На базі Глибоцького ліцею вже десять років діє гурток «Спортивне орієнтування» Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, керівником якого є кандидат в майстри спорту зі спортивного орієнтування та спортивного туризму Сандул Дмитро Вікторович. Крім спортивного орієнтування, вихованці гуртка також займаються майже всіма видами туризму: пішохідним, лижним, велосипедним, водним та навіть спелеологічним. Щороку члени гуртка здійснюють цікаві ступеневі та категорійні пішохідні походи по Українських Карпатах. Також беруть участь в водних походах на катамаран та байдарках по таких річках як Черемош, Дністер, Прут, Південний Буг. Глибоцькі ліцеїсти були учасниками перших велосипедних походів по Буковині. Багато разів вихованці гуртка в складі похідних груп ставали переможцями та призерами чемпіонату України серед спортивних туристських походів учнівської молоді.
Крім походів, традиційно кожної зими гуртківцями проводиться сходження на найвищі вершини України: Говерлу, Петрос, Піп Іван, Хом’як.
Команда Глибоцького ліцею неодноразово ставала чемпіоном та призером Глибоцького району з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Часто вихованці гуртка входили в склад збірних команд Глибоцького району зі спортивного орієнтування та туризму. Також неодноразово вони захищали честь Чернівецької області на Всеукраїнських змаганнях.
Серед кращих гуртківців слід виділити Шелепюк Наталію випускницю гуртка, яка в 2012 році стала чемпіонкою світу та Європи з рогейну. До цього цього Наталя двічі була срібною призеркою чемпіонатів Європи. Також друге місце на чемпіонаті Європи з рогейну в 2012 році виборов ще один випускник гуртка – Сисолєтін Сергій. Не раз була переможницею та призеркою чемпіонатів та кубків України з рогейну Волкова Ірина.
Загалом протягом десяти років в гуртку було підготовлено один майстер спорту України зі спортивного орієнтування, два кандидати в майстри спорту та десятки спортсменів розрядників.