Home / Глибоцький район / Станівці гл / Спорт Станівці гл

Спорт Станівці гл

Виконавець: Партика Леонід Леонович – 10 клас
Науковий керівник:Шова Віталій Лазорович

Мешканці села Станівці дуже полюбляють займатися спортом. З усіх видів спорту найбільше славиться наше село своїми футбольними командами.
Нині в селі є дві футбольні команди: «Станівці- 1» та «Станівці – 2» або «Авангард».
Спочатку була лише одна команда та грали в ній молоді хлопці нашого села. Капітани команди мінялися кожного року. Ті хлопці, що грали постійно, мали ігрову практику, а молодим не завжди вдавалося зіграти. Тому, з ініціативи більшості бажаючих було створено ще одну команду. Найсильніші футболісти грають за першу команду та дивують уболівальників хорошими результатами.
Капітаном першої команди є Плантус Владислав Іванович. Народився він у 1990 році в селі Станівці. Закінчив Станівецьку школу, Львівський університет внутрішніх справ України за спеціальністю – юрист. Потім закінчив ЧНУ ім. Юрія Федьковича, економічний факультет. Нині Владислав Іванович є депутатом районної Ради. Він славиться авторитетом серед футболістів, бо сам може зіграти добре, бути хорошим воротарем. Молодий, енергійний, бадьорий, завжди слухається поради досвідчених футболістів.
На даний момент перша команда зайняла друге місце у другій підгрупі та перейшла до першої підгрупи.

Фото першої команди

Старші за віком футболісти грають за другу команду та тренують молодих хлопців. Капітаном другої команди є Шова Віталій Лазорович. Закінчив Чернівецький університет, працює вчителем історії в Станівецькому НВК.

 

Капітан футбольної команди «Станівці – 2» із підростаючою зміною.
В школі він обирає молодих футболістів, яких бере у свою команду. Допомогає йому ветеран футболу, колишній міліціонер Шотропа Іван Леонідович. Разом вони грають та підтримують молодих.
Команда існує у другій підгрупі з 1999 року. За ці роки команда грала непогано. Найкращих футболістів вони віддають у першу команду та беруть зі школи молодих хлопців, щоб потренувати. Багато в чому командам допомагають голова сільської ради Жиряда Георгій Радович та батьки футболістів.
Також наше село славиться хорошими, надійними вболівальниками, які підтримують футболістів.
У зимовий період районна Федерація організовує змагання з міні-футболу, де завжди команда нашого села бере активну участь та займає хороші місця.

 

                              Футбольна команда «Станівці – 2» під час зимових змагань