Home / Глибоцький район / Синівці / Спорт Синівці

Спорт Синівці

Виконали учні 11-ого класу
Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ст..
Керівник: вчитель   Унгурян М.І.

Всі ми ще з самого дитинства знаємо, що рух це життя, активний рух – здорове життя. Щоденні заняття спортом – ось запорука здоров’я і краси. Фізкультура  і  спорт  відіграє важливу  роль у  житті  людей. Кожен  може  самостійно     проаналізувати  і  оцінити  значення  фізкультури  і спорту  в своєму  власному житті. Спорт і фізична культура завжди були невід’ємною складовою культурного життя мешканців села Синівці.
До встановлення радянської влади в нашому селі фактично не було ніякої системи фізкультури і спорту. Навіть в школі не було уроків фізкультури. Єдиним видом спорту в селі був, хоч і слабо розвинутий, футбол.
З приходом радянської влади і почалась в селі організована робота з фізкультури і спорту. Радянська влада завжди дбала про здоров’я людей, про їх здоровий спосіб життя. Були видані спеціальні постанови про розвиток і організацію спортивного та фізкультурного руху в країні.
Розвиток фізкультури і спорту в нашому селі почався з школи. В школі були введені уроки фізкультури та військової підготовки.
З вводом в експлуатацію нової школи село і школа одержали прекрасний спортзал .
Біля школи була обладнана хороша спортивна площадка, де були волейбольна і баскетбольна площадки,   бігові доріжки, були встановлені різні спортивні споруди.
Так поступово в селі була створена нормальна матеріальна база для фізкультури і спорту, для військової підготовки.
Село наше невелике, а спорт люблять всі, особливо футбол. Практично всі види спорту популярні, але футбол користується найбільшою популярністю. Щороку проводиться багато спортивних змагань, регулярно проводяться товариські матчі серед  молоді села та іншими селами.
Активними учасниками спортивних змагать є учні нашої школи.  Команди нашої школи беруть активну участь у різних спортивних змаганнях де навіть займають призові місця.Створено  футбольну команду з учнями школи різних вікових категорій.
Вчителі фізичної культури мають свою мету «‬Зберегти і зміцнювати здоров`я учнів», в основному розкривають і показують практичне застосування основних положень предмета, шукають нові форми та методи організації занять з учнями.  Здійснюють індивідуальну роботу на уроках з учнями, постійно контролюють стан їхнього здоров`я, регулярно організовують змагання в рамках шкільної спартакіади  та проводять змагання між класами, стимулюють інтерес учнів до фізичної культури.
Військово-патріотичне виховання починається  з молодших класів. Щороку на День Перемоги 9 травня і школа, і все село приймають участь у мітингу, присвяченому цій даті біля пам’ятника загиблим односельчанам, покладають вінки, квіти до підніжжя пам’ятника.
Команда з учнів старших класів брала участь в зональних змаганнях спортивної військово-патріотичної гри «Зірниця» де зайняла четверте місце.
В школі функціонує загін ЮДП. Загін ЮДП Синівецької школи нагороджений грамотою за 2 місце в змаганнях «За кращий загін ЮДП 2012 року».
В 70-80-их роках минулого століття в школі склалась чітка система військово-патріотичного виховання. В новому приміщенні школи керівник військової підготовки обладнав кабінет військової підготовки, стрілецький тир, де систематично проводились стрільби з дрібнокаліберної гвинтівки. У кабінеті військової підготовки була спеціально обладнана кімната, де зберігались навчальні автомати, гвинтівки, гранати і інше обладнання для військової підготовки. Все це використовувалось, як на уроках військової підготовки, так і в позаурочний час.
У нашій країні спорту приділяється велика увага, тому що українці завжди ним захоплювалися.
Ми впевнені, що тільки спорт може допомогти  людям в житті, бо фізкультура і спорт дуже важливі. Спорт вимагає рухливості, жвавості, багато енергії, підтримує людину в гарній формі. Фізкультура і спорт є частиною нашого повсякденного життя. Ми мріємо, щоб хтось із нас став чемпіоном з любого виду спорту.