Синівці

РАДІ ВСІХ ВАС ВІТАТИ З СТВОРЕННЯМ ТА ВТІЛЕННЯМ У ЖИТТЯ ВЕБ-ПРОЕКТУ  «ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ПОРТРЕТ СЕЛА СИНІВЦІ», ПРО ЧУДОВИЙ, УНІКАЛЬНИЙ КРАЙ, ДЕ ЗБЕРЕГЛИСЯ СПОКОНВІЧНІ ТРАДИЦІЇ МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ЗЛАГОДИ ТА ТОЛЕРАНТНОСТІ, САМОБУТНІ ЗВИЧАЇ, ЯКІ ДБАЙЛИВО ПРИМНОЖУЮТЬСЯ СУЧАСНИКАМИ. У КОЖНОГО З НАС Є МАЛЕНЬКА БАТЬКІВЩИНА.
ТАМ, ДЕ МИ НАРОДИЛИСЬ, ДЕ СЛУХАЛИ КОЛИСКОВУ ЛЮБЛЯЧОЇ МАТУСІ, ДЕ ЗРОБИЛИ СВОЇ ПЕРШІ КРОКИ, ДЕ ПРОМОВИЛИ СВОЇ ПЕРШІ СЛОВА. У КОЖНОГО ВОНА СВОЯ, ТА КОЖЕН ЇЇ ЛЮБИТЬ І ПАМ’ЯТАЄ, КУДИ Б НЕ ЗАКИНУЛО НАС ЖИТТЯ.
УНІКАЛЬНІ КУЛЬТУРНІ НАДБАННЯ, ЯКІ ТИСЯЧІ РОКІВ СТВОРЮВАЛИСЯ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ПОПЕРЕДНІМИ ПОКОЛІННЯМИ, Є НЕВІД’ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ СПАДЩИНИ ВСЬОГО ЛЮДСТВА. ЗБЕРЕГТИ І ПРИМНОЖИТИ ЦІ СКАРБИ, ЗРОБИТИ ЇХ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ Є ОБОВ’ЯЗКОМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І СУСПІЛЬСТВА.

Школа – живий, рухливий організм, що постійно розвивається, удосконалюється. А школу створюють люди небайдужі, творчі цікаві. Від них залежать шкільні традиції, вони створюють легенди і самі стають легендами, визначають стиль школи у навчанні, житті, у майбутньому.
Нижньосиньовецька школа має своє творче обличчя. Історія життя школи, села вписана в дослідницьких роботах учнів під керівництвом досвідчених вчителів: Дамаскін Лариси Георгіївни, Кожокар Віолети Георгіївни, Лерке Отілії Іванівни, Панчук Олени Іванівни, Ігнатеску Віри Василівни, Зегрі Тетяни Степанівни, Азоіцей Лілії Вікторівни, Педурару Алли Георгіївни.

ТУТ РАДІ КОЖНОЇ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ

ДИРЕКТОР ШКОЛИ                                               ОЛЕНА ІВАНІВНА ПАНЧУК