Спорт Байраки

 

На базі Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. більше 10 років працює філіал Герцаївської юнацької спортивної школи «Колос». За весь цей час, в різні роки діти займалися легкою атлетикою, настільним тенісом, волейболом, шахом.
Ціль занять в ДЮСШ – це гармонійний розвиток особистості, фізична підготовка, зміцнення здоров’я дітей засобами фізичної культури і спорту, підвищення спортивного майстерства в тому чи іншому виду спорту.
Участь в різних районних і обласних змаганнях учнів ДЮСШ завжди винагороджується призами. На протязі вже декількох років хороших результатів добиваються наші волейболістки. Починаючи з 2007 р. жіноча волейбольна команда, під керівництвом тренера Чобану М.Г. виграють всі районні змагання і численні обласні турніри. Особливого успіху дівчата добилися в 2009 р., коли зайняли І місце серед ДЮСШ «Колос» в обласних змаганнях під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць,»
Вихованцем цієї школи являється і Микола Лабовський, майстер спорту міжнародного класу, член Олімпійської збірної України по легкій атлетиці.
В 2011 -2012 н.р. були створені 4 групи в яких більше 50 хлопців і дівчат Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст.. займаються шахами – один з найстаріших видів спорту, який розвиває в людині естетичні, інтелектуальні і художні якості, виховує найкращі риси характеру – цілеспрямованість, обьективність.
В квітні 2012 р. Герцаївська ДЮСШ «Освіта» на базі Байраківської ЗОШ створений кружок настільного тенісу, в якому займаються більше 30 учасників 2-6 класів.
Батьки заінтересовані в тому, щоб їхні діти займалися регулярно спортом. Таким чином в Байраках успішно проводяться заняття в ЗОШ і в спортивній школі.

DSC 1510DSC 1863DSC 1513DSC 1803

http://www.youtube.com/watch?v=GQ3ALDY__9M&

Над сторінкою працювали:

Караушу Михайло Іванович,
вчитель фізичного фиховання

Пошукову діяльність здійснювали :

учні 8 класу

Павел Міхаєла, Кобаскі Кетеліна, Аміхалатей Адріан, Сторож Микола, Вакарашу Валентін

DSCN9177