Home / Герцаївський район / Великосілля

Великосілля

                         

                                Голова                                                                          Директор 

               Лунківської   сільської ради                                  Великосільської ЗОШ І – ІІ ст.

                  Лупу Дмитро Дмитрович                                          Буга Марія Михайлівна

Вас вітає голова Лунківської сільської ради Лупу Дмитро Дмитрович. Ми раді що ви зайшлі на нашу сторінку. Я думаю, що вам буде цікаво дізнатися про минуле і сьогодення нашого села. Читая наші сторінки ви дізнаєтеся багато цікавого про мальовничий наш краї, про наше село, про те чим живуть люди зараз.

Бажаю щастя, здоров’я і злагоди.

Колектив нашої школи складається з 18 вчителів: спеціалістів вищої категорії – 8, спеціалістів першої категорії – 4, спеціалістів другої категорії – 4, спеціалістів – 2, вчителів-методистів – 3. В школі на даний час навчаються 158 учнів.

95 % вчителів – це випускники нашої школи, чим ми дуже пишаємось. Всі вчителі дуже відповідальні, добросовісно працюють над збагаченням матеріальної бази кабінетів та над підвищенням своєї педагогічної майстерності, намагаються використовувати на уроках інформаційні технології.

Згідно наказу по школі № 103 від 11.10.2011р. «Про створення веб-проекту «Історико – краєзнавчий портрет с.Великосілля» була створена творча група з числа вчителів і учнів, координатором якої був призначений вчитель історії – Падурару В.Т. Протягом 5-ти місяців ця група збирала матеріали( фото, відео, необхідні дані з архіву, легенди, звичаї, обряди тощо), а координатор групи систематизував та надрукував їх. Особливо дуже цікава ця робота була для учнів, які ознайомились детальніше з історією нашого села. Я дуже вдячна всьому педагогічному колективу та учням за їх плідну працю і дуже рада, що завдяки цьому проекту всі бажаючи та майбутні покоління дізнаються про історію маленького мальовничого села з румуномовним населенням, яке розташовано на заході України на кордоні з Румунією на правому березі річки Прут.