Годинівка

Цуркан Василь Георгійович –  Голова Острицької сільської ради

 Ботлунг Віорел Васильович – в.о. старости старостинського округу № 3 

        Село Годинівка входить до складу Острицької ОТГ. Межі Острицької ОТГ: с. Остриця, с. Горбова, с.Годинівка, с.Луковиця, с. Маморниця – Вама, с.Маморниця.             
Шановні друзі!
        Вітаємо  та запрошуємо  усіх до нашого маленького та гарного села.
     Село Годинівка має  багату історичну та культурну спадщину. Найвища цінність громади села – це її мешканці, які славляться  працелюбством та християнським відношенням до всього що їх оточують : виховання дітей, допомога ближньому, розбудова села, тощо.
   На територій села знаходиться навчально-виховний комплекс (ЗОШ І-ІІІ ступенів та дошкільний заклад), дві церкви, будинок культури,бібліотека, аптека, відділення зв’язку, філія районного ощадбанку, 7 торгівельних точок, страусина  ферма, склад будівельних матеріалів, автомайстерня, стадіон, тощо. В селі зареєстровано понад 30 приватних підприємців
Центральна дорога села асфальтована та має вуличне освітлення, в селі централізовано вивозиться сміття, у 2004 році був проведений капітальний ремонт ліній електромережі, а у 2011- капітальний ремонт комунальних доріг.
   Завдяки активності громади за останні роки вдалося виграти тендер на співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій(в наслідок чого у школі була обладнана електрокотельня), а у 2007 році села Годинівської сільської ради – Годинівка та Луковиця були першими після Банченського монастиря газифіковані, що значно покращило життя громади.
  Сподіваюсь наша громада протягом наступних років матиме багато нагод переконатися у великих і маленьких успіхах її спільної діяльності з сільським головою, бо від розвитку кожного села, міста, від їхньої економіки, розвитку соціальної інфраструктури в кінцевому результаті й залежить рівень соціально-економічного розвитку України як загального вектора маленьких складових успіху.
       Годинівський навчально-виховний комплекс є навчальним закладом з румунською мовою навчання, в якому нині виховуються і навчаються 40 дітей у дитячому закладі та 171 у школі. Життєдіяльність закладу забезпечують 54 працівники, у тому числі 30 вчителів, 5 вихователів та 19 осіб обслуговуючого персоналу.
   Педколектив Годинівського НВК визначив своїм пріоритетним завданням створення «Школи сприяння здоров’ю». Ще у 2008 році ми були ініціаторами у створенні Паспорта здоров’я школи, який віддзеркалює стан здоров’я кожної дитини.
       В школі створено умови для морального, інтелектуального,  фізичного та естетичного виховання. В закладі успішно працює система виховної роботи на засадах християнської етики і моралі за авторською програмою вчителя Гочу К.В.
 
Директор школи – Ботлунг Л.І.  
Дирекція школи висловлює подяку творчій групі зі створення веб-проекту «Історико-краєзнавчий портрет села Годинівка» педагогу-організатору – Цопі Чезарі Петрівні, вчителю географії – Цопі Анастасії Василівні, вчителю історії – Глібочану Тетяні Миколаівні, Організатору – Цопа Марії Георгіївні, вчителю української мови – Захарій Фелії Михайлівні, Вчителю історії – Захарій Михайлу Олександровичу, вчителю румунської мови – Андріой Людмилі Іванівні – за активну наукову-пошукову роботи, творчість, а також за залучення учнів до вивчення історії рідного краю, свого коріння, бо майбутнє має тільки той народ, який знає і шанує свою історію.
   Запрошуємо  усіх бажаючих  відвідати маленький куточок Герцаївщини – Годинівку. Ви зможете побачити страусинну ферму,  церкву 18 століття, чудовий ліс. Вас зачарують розповіді про історію нашого села, почутих від  людей похилого віку. Ви  зможете побачити, як національна меншина дотримується традицій, які нам дісталися в спадок і є найбільшим скарбом нашої Годинівської родини.