Home / Герцаївський район / Куликівка / Культура Куликівка

Культура Куликівка

Перший сільський клуб був розташований у 1950 році в приміщенні чотирьохрічної школи. У 1953р. був збудований маленький клуб у центрі села на 50 місць. Пізніше, у 1968 розпочалось будівництво нового клубу в центрі села на 220 місць з бібліотекою та всіма потрібними приміщеннями за вірменським проектом. Восени, 1973 відбулося відкриття нового сільського клубу, який нараховував 300 місць. Для бібліотеки була виділена в цьому приміщенні одна невелика кімната. До кінця вересня 1981 року, приміщення бібліотеки було реконструйовано, був зроблений капітальний ремонт, купилися меблі і технічна апаратура.
Бібліотека стала для односельчан важливою точкою опори, де вони могли дізнатися багато нового цікавого. У фонді бібліотеки нараховується 9000 екземплярів книг, і обслуговує вона 600 читачів, з яких 120 дітей. На даний час бібліотека працює в рамках конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету».
При бібліотеці функціонують: літературний театр «Книга на сцені»; клуб релігійної тематики «Стежина».
В бібліотеці проводиться різноманітні масові заходи: літературні вечори, уроки пам’яті, доброти, духовності, виставки, історичні екскурсії, години народознавства та інтернет-уроки.

 

Над розділом працювали учні Казановська Юстина, Олару Даря, Морарь Лідія,Стойка Аліса.

Керівник: вчителька румунської мови та літератури Райляну Юлія Миколаївна.