Home / Герцаївський район / Остриця Герца / Спорт Остриця Герца

Спорт Остриця Герца

Спорт – здоров`я і краса.

   Всі ми ще з самого дитинства знаємо, що рух це життя, активний рух – здорове життя. Щоденні заняття спортом – ось запорука здоров’я і краси. Фізкультура  і  спорт  відіграє важливу  роль у  житті  людей. Кожен  може  самостійно     проаналізувати  і  оцінити  значення  фізкультури  і  спорту  в своєму  власному житті. Спорт і фізична культура завжди були невід’ємною складовою культурного життя мешканців села Остриця.
У нашій школі є багато можливостей для занять спортом. Функціонує є спортзал, спортивний майданчик, футбольне поле.
Вчителі фізичної культури (Гіба В. В. та Капалб В.І.) мають свою мету «Зберегти і зміцнювати здоров`я учнів», в основному розкривають і показують практичне застосування основних положень предмета, шукають нові форми та методи організації занять з учнями.  Здійснюють індивідуальну роботу на уроках з учнями, постійно контролюють стан їхнього здоров`я, регулярно організовують змагання в рамках шкільної спартакіади, залучають якомога більше дітей у спортивних секціях та проводять змагання між класами, стимулюють інтерес учнів до фізичної культури.

Команди нашої школи беруть активну участь у різних спортивних змаганнях (не лише в районі та області, але й за межами країни), де навіть займають призові місця. Всі спортивні трофеї зберігаються у нашій школі на помітному місці, своєрідна експозиція у «Спортивному куточку».

 


   Скаловська Інеса                      Ніколаєвич Павло
              Учениця 7- А                            учень 7-А кл.