Home / Герцаївський район / Маморниця – Вама / Спорт Маморниця – Вама

Спорт Маморниця – Вама

Фізичне виховання поряд із навчанням та розвитком фізичних якостей покликане розв’язувати дуже важливі аспекти оздоровлення, що є одним із основних завдань сучасної школи , яка покликана розвивати не лише розумові, а й фізичні здібності дітей.

Сучасний урок фізичної культури спрямований на всебічний розвиток учнів, їхніх духовних якостей, зміцнення здоров’я кожного учня, уміння самостійно займатися вправами на попередження захворювань, здійснення самоконтролю за станом здоров’я. Основне завдання, яке постає перед учителем, – залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою, зміцнення їх здоров’я.

Спортивно – оздоровча робота сприяє фізичному розвитку дітей, усвідомленню цінності власного життя і збереження здоров’я. Велика увага в нашій школі приділяється позакласній роботі.

Вже за традицією навчальний рік починається із відкриття шкільної спартакіади. Олімпійський тиждень, «Веселі старти», «Старти надій», турнір по футболу на приз «Шкіряний м’яч»,  шашки, змагання з волейболу,

День здоров’я і це ще не весь перелік змагань і свят, що проходять у школі.

Результатом застосування різних методів навчання і виховання, а також високого професіоналізму педагога є досягнення певних результатів в спортивних змаганнях:

– Вересень 2011 р. – І місце у районних змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч” -2000 р.н.

– Січень 2012 р. – І місце у районних змаганнях з настільного тенісу.

– Березень 2012 р. – ІІІ місце у районних змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч” -1999 р.н.

– Квітень 2012 р. – І місце у районних змаганнях з легкої атлетики.

– Квітень 2012 р.- І місце у районних змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч” – 2001 р.н.

За результатами всіх змагані наша школа зайняла І місце серед ЗНЗ І – ІІ ступенів району у заліку ХХ-ї районної спартакіади школярів.