Хряцька

Голова   Хряцьківської  сільської ради Костя Василь Георгійович                                     

Вас вітає голова Хряцьківської сільської ради Костя Василь Георгійович. Ми раді що ви зайшлі на нашу сторінку, де ви знайдете інформації про наше село. Ця інформація міститься в живій пам’яті людей, а також матеріалізована в творіння людських рук (залишки давніх поселень, будівлі попередніх епох та сучасності ). Щоб ця інформація не загубилися творча група проекту працювала над створення веб-проекту рідного села. Бажаю щоб проект був корисний та запрошуємо бажаючих на нашу сторінку.

Директор  Хряцьківського НВК –  Мирон Лариса Дмитрівна

Також вас вітає директор Хряцьківського навчально-виховного комплексу Мирон Лариса Дмитрівна. У школі працює 34 вчителів, навчаються 247 учнів. Школа має 9 навчальних кабінетів: української мови, румунської мови, фізики, хімії, біології, інформатики, французької мови, обслуговуючої праці, математики, спортивний зал, актовий зал, шкільна їдальня на 80 посадочних місць .
Педагогічний колектив працює над проблемою : «Підвищення рівня знань учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій. Робота з обдарованими учнями».
100 % вчителів вмиють працювати з комп’ютерною технікою, ефективно використовують на уроках мультимедійну дошку.
В школі працюють 9 гуртків. У 10-11 класів учні навчаються за профілем української мови та математики.
Над проектом працювали 7 груп учнів 10-11 класів під керівництвом вчителів.
Вони зібрали матеріал у видатних людей села, а також у людей похилого віку про історію села, зібрали легенди про назву села, річок, зібрали фольклор, пісні, різноманітні звичаї ,старовині танці , матеріал про історію будівлі церкви на території села, пам’ятники культури. Учні працювали також з працівниками Хряцьківської сільської ради, працівниками культури, духовенства.