Home / Герцаївський район / Годинівка / Спорт Годинівка

Спорт Годинівка

Село Годинівка завжди славилось футболом. Він почав розвиватися в селі більш організовано з 1978 року завдяки Семенюку Казимиру Івановичу. Він був досвідченим футболістом (грав у чемпіонаті Молдови). Перша гра з футболу на рівні району відбулася у селі Старий Волчинець – чемпіонат Глибоцького району. У цих змаганнях наша команда програла з рахунком 10:0. Ця поразка примусила займатися футболом більш відповідально. Наприкінці чемпіонату Глибоцького району футбольна команда Годинівски грала на належному рівні. Також, завдяки Каземиру Івановичу ми зіграли футбольний матч у Молдові в селі Сарата Веке.
У 1984 році у Годинівській середній школі прийшов молодий вчитель фізкультури, Кілару Михайло Іванович, колишній випускник Годинівської середньої школи. З цього року розпочався новий етап у розвитку спортивного життя села Годинівка. Учні школи почали більш активно займатися легкою атлетикою, баскетболом та волейболом.
У 1987 році шкільна команда хлопців з баскетболу вперше стала чемпіоном Глибоцького району.
У 1988 році здобули ІІІ місце з легкої атлетики та І місце у змаганнях «Старти надії».
У 1989 році учениця Мельничук Аугустіна стала чемпіонкою з кросу 2000 метрів. А потім здобула І місце в обласних змаганнях. Також в цьому році команда з футболу стала чемпіоном району.
У цей період Годинівка пишалась своїми найкращими спортсменами як Спатару Дмитро, Анчук Руслан, Діякону Раду, діакону Дан, Малуш Сергій, Мірон Роман, Мельнічук Аугустіна.
З формуванням Герцаївського району для спортсменів с. Годинівка відкрилися нові перспективи.
У 1994 році команда хлопців з баскетболу здобула ІV місце на обласних змаганнях.
Багато років підряд футбольна команда школи та села; баскетбольна команда школи та села ставали чемпіонами району. У цих роках хороші результати здобули такі учні школи як: Чокобок Андрій, Спатару Віталій, Атушті Сімона, Арушті Ірина, Давід Михайло, Жалба Костянтин, Попович Генадій, Скріпкару Андрій, Скріпкару Дмитро, Глибочану Андрій та ін..
Особливу увагу необхідно приділити футбольній команді села. У 1992 році завдяки Іону Попеску та допомоги з Румунії була сформована Годинівська футбольна команда «Драгош Воде».

Це дуже сильна команда, яка два роки підряд стала чемпіоном області.
У 2005 році завдяки хлопцям нашого села районна команда з футболу стала чемпіоном області і взяла участь у республіканських змаганнях в місті Київ. У 2008 році наша команда здобула ІІ місце з міні-футболу в обласних змаганнях.
На даному етапі розвиток спорту в селі Годинівка підтримується місцевим підприємцем Апетрой Сергієм. Завдяки йому кожного року, починаючи з 1997 року, 9 травня проводиться футбольний турнір,

Над розділом “Спорт” працювали: Жалба Станіслав Мугурелович, Ротару Петро Петрович, Цопа Северина Сергіївна, Буздуга Мирела.

Керівники: Сирбу Флорин Івановичвчитель початкових класівАтудуроає Валерій Костянтиновичвчитель фізичного виховання.