Спорт Герца

 Спорт – запорука здоров’я. Завдяки спортивній діяльності ми збагачуємо свій життєвий потенціал, зміцнюємо рівень життя і здоров’я усього суспільства.

В останніх роках зросла кількість учнів, які займаються в дитячо-юнацьких спортивних школах, а саме піднявся рівень фізкультурно-оздоровчій роботі у навчально-виховній сфері, продовжується робота щодо

підвищення ефективності роботи тренерів та вчителів фізичного виховання, підвищення якості навчального процесу, збільшення обсягу рухової активності дітей залежно від психофізіологічної потреби в рухах, виявлення юних талантів та подальшого їх розвитку, значно зросла кількість проведених районних спортивно-масових заходів, поступово зміцняється матеріально-технічна спортивна база району, збільшились обсяги фінансування фізичної культури і спорту, проводиться фізкультурно-оздоровча робота і за місцем роботи громадян. 

 За останні роки є певні досягнення на обласних та республіканських змаганнях, на належному рівні проводиться пропаганда здорового образу життя.     В м. Герца працюють дві дитячо-юнацкі спортивні школи «Колос» та «Освіта». ДЮСШ «Освіта» була відкрита у м. Герца у 2000р. ДЮСШ «Колос» трохи раніше.

 

У ДЮСШ в м. Герца займаються 120 учнів, 80 з них при Герцаївському ліцеї.

Учні займаються у секціях волейболу, баскетболу та гандболу. Учні які займаються у цих секціях неодноразово здобували призові місця на обласних змаганнях та різних кубках.

Цими видами спорту займаються у двох спортзалах та на літніх майданчиках, які працюють у м.Герца.

Після закінчення школи учні не припиняють свою спортивну активність. Тут е команди з футболу та волейболу серед дорослих які багато років займають перші та призові місця у чемпіонаті району. Спортивне життя в Герці ніколи не припиняється. Тут дуже багато видатних спортсменів які постійно відстоюють честь району.

Над напрямком працювали:
Вчитель фізичної культури ліцею: Тутунару В.П.
Учні 6 класу: Андронік Ірина; Сідор Даніела; Олару Андрій; Постевка Микола; Мурару Станіслав; Танас Сергій; Черчел Валеріан.