Home / Герцаївський район / Куликівка / Видатні особистості Куликівка

Видатні особистості Куликівка

Андріеш Пінтілей Костянтинович – народився у с. Куликвка у 1935 році. Був першим вихідцем села який у радянський період закінчив математичний факультет Чернівецького університету. Працював на різних посадах у рідній школі та інших школах району. Тривалий час керував відділом освіти Глибоцького району. В останні роки існування Радянського Союзу був першим секретарем районного осередку КПУ.
Помер у 1994 році у с.м.т. Глибока.

 

 

Олару Костянтин  Костянтинович – народився у с. Куликівка у 1935 році. Був першим вихідцем села який у радянський період закінчив медичний  факультет Чернівецького університету який закінчив у 1963 році.  Працював на різних посадах у управліннях охорони здоров’я Чернівецької області. Був одним з найактивніших прихильників румунського націонал-патріотичного руху 90-х років. З 1991 р. керівник Христіансько-Демокоатичного аліансу румунів Чернівецької області.

Русу Пінтілей Іванович – народився у с. Куликвка у 1937 році. Був першим вихідцем села який у радянський період закінчив авіаційне училище. Тривалий час працював військовим льотчиком. Полковник авіації. Помер у 2005 році.