Home / Герцаївський район / Велика Буда / Спорт Велика Буда

Спорт Велика Буда

 Бути здоровим – значить вести здоровий спосіб життя.

      Люди з гарним здоров’ям виглядають вродливими, вони енергійні та цілеспрямовані. Так можна сказати і про дітей нашого закладу, які займаються спортом. Учень, Дмитро Русу має високі досягнення у такому виді мистецтва як панкратіон. Це мистецтво розвитку поваги до життя, до самого себе, супротивника на змаганнях та до всіх людей, протягом життя. Починаючи з 90-х років минулого сторіччя, в нашій країні панкратіон набуває значної популярності.

Буковинці у змаганнях з панкратіону завжди мали призові місця. Наш Дмитро починаючи з 2008 ставав на п’єдесталі. На першому чемпіонаті України ІІІ місце, на міжнародному чемпіонаті у столиці Латвії, Ризі у 2009 р. здобув ІІ місце. Після цього йому було присвоєно звання кандидат у майстри спорту України з панкратіону. У 2010 р. в Омську(Росія) відбувся молодіжний чемпіонат світу. Перемогу на цих представницьких змаганнях виборювали спортсмени з 18 країн, Дмитро зайняв ІІІ місце. У тому ж році спортивних іграх України здобув І місце, в Угорщині І місце, у рукопашному бою теж здобув І місце. 2011 рік теж відзначився для нього блискучим. Нагороджен грамотами та дипломами. А цього року у травні на чемпіонаті області зайняв І місце серед спортсменів віком 1996-1995 з панкратіону (ММА). У липні цього року проходів чемпіонат з грепплінгу у Раменську(Росія), де він здобув ІІІ місце.
Отже, ми пишаємося нашим учнем, зичимо йому міцного здоров’я, особистого щастя, наснаги та нових успіхів у спорті.

 Спорт – запорука здоров’я і життєвого успіху

Майбутнє України тісно пов’язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою. Фізичне виховання – це важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
Основною метою фізичної культури є формування в школярів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.


Сучасні учні проводять багато часу за комп’ютером або біля телевізора, а не на спортмайданчиках, а тому у них розвивається гіподинамія (знижена рухова активність), яка спричиняє молодому організму чимало проблем.
Щоб активно залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом, в школі проводиться значна робота щодо вдосконалення спортивно-матеріальної бази.

Сучасним юнакам та дівчатам раджу бути більш активними в особистому житті, житті школи, громади села чи міста.
Позитивна динаміка зміцнення спортивно-матеріальної бази навчальних закладів сприятиме залученню молоді до занять фізичною культурою і спортом у веденні здорового способу життя.

Над проектом працювали: Андріаш Г.Г – вчитель фізичної культури та учні 8-Б класу: Русу Дмитро, Морар Данієл, Скріпа Сергій, Біля Аріна, Крецу Вероніка

 Матеріал підготувала: Олар Маргарета, учениця 10 класу