Home / Герцаївський район / Велика Буда

Велика Буда

Привітання

Вакарашу М.М., голова сільської ради.

Село Велика Буда – один з найгарніших куточків Герцаївщини. Тут живуть та працюють добрі, приємні та працьовиті люди.
У селі є сільська амбулаторія сімейної медицини, де працюють 13 фахівців. Інфраструктура села представлена магазинами промислових, продовольчих та господарських товарів, будівельних матеріалів приватної форми власності.
Зареєстровано 23 приватні підприємця. Працюють 6 приватних магазинів змішаних товарів, 1 магазин будівельних матеріалів, 1 приватна лазня, 2 приватні пилорами,         1 міні-пекарня, 1 майстерня авто обслуговування.

Ми завжди ради вітати Вас на нашу землю.

Думітраш І.І., директор Великобудського НВК

У Великобудському НВК працюють 31 найкращих вчителів та навчаються 312 прекрасних учнів. Я пишаюсь, що очолюю цей навчальний заклад.
Соціально-психологічний клімат у нашому колективі складається в тісній взаємодії і під впливом безліч факторів: від успіхів і досягнень колективу, від організації праці і стилю керівництва до форм і методів матеріального і морального стимулювання, поліпшення праці і побуту працівників, рівня їхньої освіченості, вихованості, соціальної активності та ін. Одним з цих факторів стала робота над проектом. Передусім, це зміцнило співпрацю вчителів з учнями, а це є запорука успіху кожної школи. Робота над цим проектом народила у кожного з нас інтерес та цікавість до найдорожчого в нашому серці – до рідного краю. Ми, вчителі, знов та знов усвідомили, що маємо найкращих учнів – і це нам велика нагорода.

Дякую всім.