До встановлення радянської влади, місцем для проведення різних заходів була сільська толока. Тут проводились танці, сільські збори. У 50- х роках під клубом переробили старе приміщене школи. Тут він залишився до 1974року.
Потім, він перейшов до панського будинку, який до того часу був адміністративним будинком місцевого колгоспу. З 1983 по 1985року був проведений капітальний ремонт цієї будівлі. Були замінені вікна та двері, замінена штукатурка, перероблений дах.
Керівниками цього закладу були: Пую Георгій Т., Кацел Євген Т., Боднар Драгош Н., Пую Гергій Е., Гребенар Василь Г., Гребенар Іван Д., Яценюк Парфір Г. Протягом останніх років завклубом працює Тарица Пантелій М.
На сцені нашого клубу виступали таки відомі румунські артисти як: Софія Віковянка, Біноні Сінулєску , Лаура Лаврік, Ірина Логін , Микола Сабеу, хор „ Паул Константинеску „, учні палату культури м. Плоєшть , самодіяльні ансамблі з м. Сату- Маре, Міток, Сату –Маре – Біксат, «Плаюл Герцій», Миколай Глиб, ансамбль „ Бусуйок молдовенеск”.
В 80-х роках в приміщені клубу діяв танцювальний ансамбль „ Поєнари” , який виступав на багатьох сценах району та області. Також брали участь у міжнародному фестивалі у Румунії. В їхньому репертуарі були таки танці як: „Хора” „ Батута” „ Раца”.
Народна самодіяльність на селі завжди відігравала значну роль. Юнаки та дівчата нашого села завжди брали участь у різних фестивалях, конкурсах, агітбригадах.
В кінцях 80 – початок 90 роках активну участі у культурному житті села брала вокальна група «Буковиночка», яка виступала на сільських та районних сценах.
В їхньому репертуарі були народні та патріотичні пісні .
Значну роль у діяльності цього колективу зіграв художній керівник групи Тарица Пінтилей Михайлович.
І зараз на сцені нашого клубу виступають юні таланти нашого села, які продовжують традиції своїх батьків і виконують народні танці і пісні.
Фортуна Марія – Олена – юна співачка народних пісень.
В приміщенні будинку культури, вже багато років, знаходиться сільська бібліотека Вона має близька 5000 примірників. Вони написані в основному російською мовою, молдавською мовою и дуже мало примірників румунською і українською мовами. В її приміщенні організовані книжні виставки, присвячені історії рідного села , екологічна виставка.
У приміщенні клубу, вже багато років знаходиться сільська бібліотека. Вона має близька 5000 примірників. Вони написані в основному російською мовою, молдавською мовою и дуже мало примірників румунською і українською мовами. В її приміщенні організовані книжні виставки, присвячені історії рідного села, екологічна виставка. Колись бібліотеку відвідували багато читачів: учні, любителі книжок і в тому числі і пенсіонери. Зараз її двері дуже рідко відчиняються читачами. Багато років завідуючим бібліотекою була Боднарук Мінодора В., яка зробила вагомий внесок до того, щоб бібліотека збереглась і функціонувала. Зараз бібліотекарем працює Федорова Олена Г.
Дуже багато для культури нашого села зробив народний поет, бувший вчитель, активний діячі Ротар Костянтин Пантелейович. В своїх віршах він висвітлював любов до рідного села, краю , батьків, до природи. У 2000 році, за допомогою румунської профспілкової організації « Петропром», була видана збірка віршів під назвою « Plai de dor» ( Край любові).
În satul meu
Aici văzui lumina zilei
Şi lumea cu ai ei tumut
Şi dragostea unei copile
Pe care nici azi n-o mai uit.
Aici văzu-i frumosul lumii
Şi binile şi al ei amar
Şi-n razele arginţii a lunii
Clădii a dragostei altar.
Aici în văzul tuturora
Am blestemat ce-a fost rău,
De n-am fost pe plac unora
Am fost pentru poporul meu.
Aici am apărat credinţa
Şi grai şi datini din popor,
Şi-am cunoscut ce-i suferinţa
Diparte de străbun ogor.
Розділ “Культура села” підготували: учні 8 класу під кіривництвом вчителя Булай Валентини Георгіївни
1.Пронюк Олександр Георгійович 7.Пую Корнелій Васильович
2.Гребенар Маргарита Георгіївна 8. Ротар Василь Дмитрович
3.Цинтар Денис Іванович 9. Фортуна Марія – Олена
4.Апетрі Юліан Георгійович 10.Яковішин Марія Іванівна
5.Булай Георгій Самойлович 11. Ротар Юлія Михайлівна