Педколектив школи очолує директор школи Тодерян Анжеліка Іванівна – вчительз основ здоровя та етики, спеціаліст вищої категорії, вчитель “Методист”. Педагогічний стаж роботи – 20 років.
Кіріяк Олена Олександрівна -заступник директора з навчалтьно-виховної роботи, вчитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, педзвання “Старший вчитель”. Педагогічний стаж роботи – 27 років.
Кіцук Тетяна Михайлівна – педагог-організатор, вчитель румунської мови та літератури. Педагогічний стаж роботи – 2 рік.
Профіль навчання – екологічний
Школа працює у екологічному напрямку з 2000 року. Центром виховання підростаючого покоління в школі вдусі любові до рідного краю, до її природи, бережливого ставлення до неї, являється учнівське лісництво «МРІЯ» та гурток «FORESTA».
Здобутки:
За 11 років ми маємо 14 науково-дослідних робіт. Це такі роботи: «Об’єкти заповідного фонду Тернавського лісництва», «Ерозія землі», «Білий американський метелик», «Хвороба ялинок», «Хрущі», «Методи поновлення лісу», «Мурашники», « Хвороби лісу на території Тарнавського лісництва», «Платан кленолистий – крок у майбутнє». За кожну роботу отримали 60 призових грамот на районному та обласному рівні.
У 2003 році Тодерян Анжеліка Іванівна – керівник гуртка „FORESTA” зайняла ІІІ місце у ІІ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2003» в номінації «Керівник гуртка».
З 24 вересня 2008 року по 29 вересня 2008 року – на ІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у м. Суми член учнівського лісництва «Мрія» Куликівського НВК Апетрі Лівія виборола ІІІ місце.
Куликівський навчально-виховний комплекс існує як базова школа з 1944 року. З 2001 року школа працює в екологічному напрямку, оскільки наше село оточене чудовими лісами. У школі діє учнівське лісництво «Мрія», яке поєднує в собі як трудове виховання, так і виховання любові до природи, розширення і поглиблення знань про оточуюче середовище.
З історії школи. Свою історію має і сільська школа . У 1871 році – була заснована перша народна школа у будинку Алеку Попа.
З 1883 році – відкривалась чотирикласна школа.
У 1914 році Пан Енашеску подарував церкві 72га землі для будівництва школи.
У 1942 році навчались у школі 72 учня, вчителем був Пан Погоряну, 29 учнів харчувались у школі.
У 1950 році – у приміщенні панської садиби відкривається восьмирічна школа. Ця Панська садиба була забудована в італійському стилі, про що говорить вежа трикутної форми. Мешканці села розповідали, що цеглу було зроблено на місці. Для цього збудували спеціальну піч для цегли. Будівельні матеріали привезли з гір «Карпат». Будинок мав 11 кімнат, серед яких була кімната для пані-господарки, бібліотека, кімната для гостей, кімната для танців. Меблі привезені з закордону.
Захоплююча є і історія самого Пана . господар будинку і всієї землі був Пан Ніку Енашеску. Він мав, ще дві такі садиби в повіті Ботошань, землі із Кордилієр та землі із Іремешти. Також мав ще двоповерховий будинок в Ботошанах.. Пан мав трьох дітей – сина і дві доньки. Син Дан був студентом у Парижі в Сорбоні. Після смерті Пана будинок і землі перейшлі доньки Кармен Енашеску, так як син відмовився від земель Куликівкі. Говорять, що Пан помер від укусу комахи на горбі «Гавань», в час коли він відправився до Гремешть у 1921 році. Кармен навчалась в інстітуті для паночок в місто Яшь. Її сім’я проживала в місто Ботошань. В сілі Куликівка приїздили тільки літом. Адміністратором в панської садиби був Исидор Майзер за національністю. німець. Мешканці села його шанували, як Пана і привітались з ним словами «Цілую руку, Пані!». Будивля школи було будинком Пана до 1944 року. В 1944 році пан Майзер поїхав.
В 1944-1945 роках в будинку була розташована сільська рада.
В 1945-1947 роках в будинку розташувалась прикордонна застава.
У 1948 році переселилась правління колгоспу .
З 1950 року будинок став школою. Директором школи став Віктор Левицький мешканець села Тарасівци. Біля панської садиби був збудований величезний погреб, господарські споруди, бібліотека, тощо.
На завершальній стадії будівництво нової школи, яка було розпочате 1990 року.
Над розділом працювали Івашку Мар’яна, Стьопенко Марія, Андріеш Олександр
Тодерян Анастасія, Дабула Марина.
Керівник: Платонова Лівія Іванівна – бібліотекар.