Село Молниця славиться видатними людьми, яки прославили наш край і за межами країни.
Кілару Іон – румунський поет і перекладач. Народився 15 лютого 1937 року в Молниці, тепер Герцаївського району, в багатодітній сім’ї. Його батько був сліпим, мати, Касандра піклувалася про своїх дітей. Дитинство його пройшло на березі маленької річки Молниця, яка вливається у Пруті. Всі п’ятеро дітей здобули вищу освіту. Спочатку Іон навчався в рідному селі, а потім закінчив Горбівську середню школу. В 1954 вступає до Чернівецького педагогічного інституту. Але у 1956р. інститут об’єднується з Чернівецьким державним університетом, і у 1960 р. І.Кілару стає його випускником. З 1960 по 1962 рр. працює директором в Молницькій школі. З 1963р. працює заступником головного редактора в обласній газеті «Радянська Буковина». З 1970 по 1994 рр. працює головним редактором обласної газети «Зориле Буковиней». «Зоря Буковини», яка виходила 5 раз на тиждень румунською мовою. І всі ці роки якими він керував знав завжди як допомогти і бадьорити своїх колег. Він виступає як прозаїк, літературний критик і драматург. Творець багатьох од і гімнів присвячених Батьківщині та рідному народові (Destăinuire, 1968, Amiezi bucovinene, 1972, Arborele frăţiei, 1987 ş.a.)Член спілки письменників України лауреат літературних премій. І. Кілару почав систематично друкуватись у шістдесятих роках. У доробку поета понад десять збірок віршів. У 1968 році видав першу збірку поезій «Визнання». Особливо плідним на твори були в нього сімдесяті й вісімдесяті роки. За цей час поет опублікував збірки віршів «Батьківщина в мені», «Буковинські полудні», «Його величність. Людина», «Гарячі джерела», «Пісні життя» та інші – всього кільканадцять книжок. Всі видані мовою оригіналу. Значне місце у творчості І. Кілару займає інтимна лірика. Вірші цього жанру в поета близькі до молдавського фольклору, мелодійні. І. Кілару відомий і як перекладач. Він переклав ряд поезій Федьковича, Ткача, М’ястківського та інших українських поетів. Окремі поезії І. Кілару переклали М. Влад, В. Колодій, А. М’ястківський, М. Ткач та інші. Помер поет 3 червня 1994 року.
Сіміон Гочу – поет, прозаїк, педагог, журналіст, публіцист. Закінчив Чернівецький Національний Університет за спеціальністю румунська мова та література та продовжував свою педагогічну діяльність в Молницькій ЗОШ як викладач румунської мови та літератури та заступник директора з виховної роботи. Керував районною газетою «Газета де Герца». Видав дві збірки віршів та збірку байок. На даний час є пенсіонером та продовжує видавати дитячі журнали «Fagurel» «Bună dimineaţă, septembrie!”
Народився в с. Молниця і видатний композитор, музикант, керівник ансамблю „Бусуйок молдовєнєск” – Михайло Аміхалакіоає. Займав призові місця на фольклорних фестивалях України, Молдови, Румунії. Разом з оркестром багато років подорожує різними країнами. Проживає в м. Кишинеу республіка Молдова і працює в театрі «Опери та балету».
Подружжя Марія Морару та Іон Матвієвич – талановиті співаки народної музики. У 1971 році закінчили Чернівецьке культурно-освітне училище. Повертаються у рідне село, де Марія Морару займає посаду художнього керівника, а Іван Матвієвич – директора Будинку культури. Марія Морару також багато років була методистом Герцаївського Будинку культури. Подружжя 38 років у складі районного оркестру народної музики виступали на сценах Польщі, Румунії, Молдавії, Росії.
Дмитро Житарашу – художник , педагог. Закінчив художню школу в м. Вижниця. Після навчання багато років працював в Пермі, Російської Федерації на текстильному комбінаті. Тут він розпочав свою діяльність як художник. У 1982 повертається на батьківщину та починає працювати педагогом в рідному селі. На даний час є пенсіонером, але продовжує писати неймовірні картини, якими захоплюються наші односельчани.
(автопортрет)
Георгій Аміхалакіоає – голова спілки юристів Республіки Молдова, працює адвокатом в м. Кишинеу, є керівником асоціації адвокатів Молдови. Був депутатом першого скликання парламенту Молдови з 1990 по 1994 роки. Дмитро Гочу – доктор біологічних наук , викладач кафедри біології, проживає в м. Кишинеу , республіка Молдова.
Житарашу Микола – вчений, кандидат математичних наук, зав. кафедроюКишинівського університету республіки Молдова.
Юрій Пиргару – народився в с. Молниця, тут закінчив загальноосвітню школу, отримав вищу освіту в Кишинівському університеті, став доктором технічних наук і працює в Канаді.
Аурел Чукля – кандидат ветеринарних наук. закінчив ветеринарний медичний факультет Аграрного університету в м.Кишинеу. На даний час є викладачем університету, доктор медичних наук у сфері ветеринарії. Захистив докторську, видав монографію та підручник, і продовжує видавати наукові статті.
Аштефкулесе – Церуш Дідіна – доктор математи-чних наук. Також дослідила історію рідного села та видала збірку “Molniţa şase veacuri de statornicie românească”
Над сторінкою працювали: Керівник: Скріпа О.В. – ЗДВР
Координатор: Кіріяк Ю.С. – бібліотекар
Творча група: Аміхалакіоає Юліан Михайлович – 6 кл., Гуцану Ксенія Ярославівна– 6 кл., Євпураш Анастасія Ігорівна– 6 кл., Гочу Онисим Дмитрович– 6 кл., Чобану Анастасія Анатоліївна – 6 кл., Винту Тетяна Дмитрівна – 6 кл. Ізлатей Ігор Іванович – 6 кл.