До складу Великобудської сільської ради входять три населені пункти: с. Велика Буда,
с. Мала Буда та с. Круп’янськ.
На території ради функціонують 2 клубні заклади, будинок фольклору с. Мала Буда та дитячий фольклорний гурт «Датіна», 3 бібліотеки, діяльність яких забезпечують 6 фахівців.
На сьогодні бібліотеками обслуговується 1538 читачів, що складає 60% населення. Перша сільська бібліотека була відкрита при церкві, загальним фондом – 500 книг. З приходом радянської влади, у 1947 році її перенесли в дім священика Тартакан, який емігрував до Румунії. Разом з бібліотекою тут відкрили будинок культури. Першим бібліотекарем була Єлизавета Азенграф. У 1974 році бібліотека перейшла до будівлі сільської ради, де вона знаходиться до цього часу. З 1983 року бібліотекарем працює Іфтінка Віра Петрівна. При клубних закладах діють 22 гуртки художньої самодіяльності, якими охоплено 208 осіб.
Ми пишаємося нашими земляками, які стали відомими та талановитими людьми: Ставарат К.К., Аміхалакіояє Е.Г., Калмуцький Л.І., Калмуцька Е.І., Герман Г.Г., Зигря В.В.
В селі Велика Буда працює відділення зв’язку, де працюють начальник відділення та 4 листоноші, які обслуговують 635 передплатників, що передплачують 940 видань.
На території сільської ради функціонують 3 Православні Церкви і 1 молитновий будинок п’ятидесятників.
Громадяни с. Велика Буда 15 серпня святкують День села – Храм Церкви. В цей день люди з ранку ідуть до Церкви на літургію Святої Богородиці. А після обіду показують, що вони не тільки уміють добре працювати але і гарно святкувати. Усе село збирається на толоку, де грає музика, танцюють хороводи, співають пісні.
Свято першого дзвоника |
День вчителя |
Свято осені |
Подарунки від Миколая |
Голубь мира |
Над проектом працювали:
- Факас Г.Г. – вчитель української мови
- Учні 9-Б класу: Ротару Михайло, Меринюк Яна, Чюботару Олена, Шодринге Лівія, Попа Дойна, Петро Діана, Арсеній Тетяна, Факас Лівія, Мурару Михайло