• вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • вул. Ольги Кобилянської, Чернівці вул. Ольги Кобилянської, Чернівці
  • Театральна площа, Чернівці Театральна площа, Чернівці
  • Турецька площа, Чернівці Турецька площа, Чернівці
  • вул. Головна, Чернівці вул. Головна, Чернівці
  • Німецький народний дім, Чернівці Німецький народний дім, Чернівці
Автор: novosdyn Категория: Динівці
Дата публикации Просмотров: 1306
Печать

dinovciРАДИЙ ВСІХ ВАС ВІТАТИ З СТВОРЕННЯМ ТА ВТІЛЕННЯМ У ЖИТТЯ ВЕБ-ПРОЕКТУ «ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ПОРТРЕТ СЕЛА ДИНІВЦІ», ПРО ЧУДОВИЙ, УНІКАЛЬНИЙ КРАЙ ДЕ ЗБЕРЕГЛИСЯ СПОКОНВІЧНІ ТРАДИЦІЇ МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ЗЛАГОДИ ТА ТОЛЕРАНТНОСТІ, САМОБУТНІ ЗВИЧАЇ, ЯКІ ДБАЙЛИВО ПРИМНОЖУЮТЬСЯ СУЧАСНИКАМИ.                                                                   

    У кожного з нас є маленька Батьківщина. Там, де ми народились, де слухали колискову люблячої матусі, де зробили свої перші кроки, де промовили свої перші слова. У кожного вона своя, та кожен її любить і пам’ятає, куди б не закинуло нас життя.

 

     Нам всім необхідно бути сучасними і рухатись на випередження з часом, бути завжди дружніми, допомагати один одному, берегти гідність і повагу до кожної людини – ці орієнтири дозволять нам успішно пройти намічений шлях до благополуччя та добробуту в наших оселях.

Унікальні культурні надбання, які тисячі років створювалися на території села попередніми поколіннями, є невід’ємною складовою спадщини всього людства. Зберегти і примножити ці скарби, зробити їх доступними для людей є обов’язком української держави і суспільства.

Зберігайте цей скарб для нового   покоління.

З повагою сільська голова: Істратій В.Г.

Ciubrei V.G.director

                 

Шановні колеги, батьки та учні!

   Школа - живий, рухливий організм, що постійно розвивається, удосконалюється. А школу створюють люди небайдужі, творчі цікаві. Від них залежать шкільні традиції, вони створюють легенди і самі стають легендами, визначають стиль школи у навчанні, житті, у майбутньому.

Динівеький НВК сільської ради села Динівці має своє творче обличчя. Історія життя школи, села вписана в дослідницьких роботах учнів під керівництвом досвідчених вчителів. Учні нашої школи досягли високих перемог на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.

 

Директор школи Чубрей В.Г

 

Copyright 2012. All Rights Reserved.