Home / Новоселицький район / Новоселиця н

Новоселиця н

Вас вітає перлина Буковини—Новоселиччина!

  Запрошую Вас здійснити незабутню подорож по нашому рідному краю, багатому на історію, традиції, самобутню культуру та талановитих людей.
  У кожної людини є Батьківщина, де можна набратися сил і відпочити душею. В яких би далеких країнах не була людина, її завжди тягне на Батьківщину, де пройшли її найкращі роки життя.
  Новоселиця- це саме миле, найкрасивіше місце на землі. Тут найкрасивіша природа, найцікавіші казки, найкрасивіші і найдобріші люди. Тут все своє, таке рідне і улюблене.
  У кожної людини є свій рідний край, куди хочеться весь час повернутися. Чому це місце так тягне до себе? Чому багато тужать за ним на чужині? Напевно, тому, що знайомство з навколишнім світом вперше відбувалося саме в цих краях. Маленька людина вперше тут побачила сонце, почула шум дощу, пішла до школи, знайшла друзів.
  Новоселицький край – найкрасивіше місце на землі, тут живуть самі хороші люди. А скільки всього цікавого тут було, скільки найкращих спогадів пов’язано з цим місцем. Де б не була людина, в який куточок землі вона б не забрела, завжди буде згадувати свій рідний край, такий гарний та неповторний.
  Запрошую Вас помандрувати сторінками історії, традицій, культури, освіти Новоселиччини.
                                                                                          З повагою,
                                                                                          міський голова М.І. Нікорич