Спорт Строїнці

Волейбольна команда села Строїнці була створена у 2007 році. Очолює її Скрипник Ігор Андрійович. Команда активно бере участь у районних та обласних змаганнях. Так, у 2009 та 2010 роках посіла ІІ місця у районній спартакіаді з волейболу серед територіальних фізкультурно-спортивних клубів.

2011 рік був найбільш вдалим для команди: І місце у районній спартакіаді з волейболу серед територіальних фізкультурно-спортивних клубів, І місце у Чемпіонаті Новоселицького району та І місце у Чемпіонаті області з волейболу серед чоловічих команд.

У 2012 році – ІІ місце у районній спартакіаді з волейболу серед територіальних фізкультурно-спортивних клубів.

Футбольні традиції села Строїнці мають глибоке коріння. Перше наше досягнення – кубок Новоселицького району 1980 року.

У 1995 році футбольна команда села посіла І місце у Чемпіонаті з футболу та виборола почесний кубок району.

Футбольна команда ,,Золотий колос” була створена у 2004 році.

Багаторазовим спонсором та президентом команди є поважна людина Глігор Степан Савович. Начальником є Нікітін Олексій Васильович, головним тренером — Романюк Володимир Миколайович. Склад гравців неодноразово змінювався.

Так, у 2008 році команда посіла І місце у Чемпіонаті та виборола кубок Новоселицького району з футболу серед аматорських команд.

2009 рік – виграли Чемпіонат і кубок Новоселицького району, 2010 рік – II місце в Чемпіонаті Новоселицького району, а 2011 рік – I місце.