Home / Новоселицький район / Чорнівка / Освіта Чорнівка

Освіта Чорнівка

Директор Бужняк Фіалка Лазарівна
тел. (233) 67-2-40

Навчально-виховний комплекс був утворений два роки тому (2010р.), коли запрацювала дошкільна установа. До проведення тендера на реконструкцію це приміщення тривалий час було закинуте, тож капітальний ремонт комплексу із трьох корпусів обійшовся районному бюджету у 768 тис. грн. Ще 257 тис. грн. було виділено для придбання відповідного інвентарю та обладнання. Наразі у закладі діє три гуртки, де навчається 68 дітей, що є недостатнім. Потреба села складає приблизно 200 ліжко-місць, тому багато молодих мам сидять з дітьми вдома. Але, з іншого боку, згідно з останніми нововведеннями, усі діти мають пройти обов’язкову дошкільну підготовку.
На території школи побудована нова котельня. На сьогодні у школі навчається 280 учнів. Цього року відбувся випуск двох дев’ятих класів, але більшість вирішила продовжити навчання у школі.
Як правило, випускники віддають перевагу навчанню у коледжах та університетах, а після закінчення прагнуть влаштуватися та закріпитися у місті, оскільки в селі немає роботи. «Дуже багато молоді не працює. Навіть з освітою. А серед тих, хто працює, більшість, напевно, отримує зарплатню у конвертах», – розмірковують у сільраді. Ще приблизно 130 мешканців села працюють за кордоном, переважно в Італії, Іспанії, Португалії.