Ванчиківці

Шановні колеги, батьки та учні!

   Школа – живий, рухливий організм, що постійно розвивається, удосконалюється. А школу створюють люди небайдужі, творчі цікаві. Від них залежать шкільні традиції, вони створюють легенди і самі стають легендами, визначають стиль школи у навчанні, житті, у майбутньому.

   Ванчіківецька школа – одна з шкіл, в якій батьки є активними учасниками педагогічного процесу, в якій все життя учня, навчальний, виховуючий і розвиваючий процеси будуються на єдиній основі –  в стінах навчального закладу та дому.

   Змінюється час, змінюється школа, мудрішають педагоги, розуміючи свою почесну місію у сучасному світі. Ми, педагогічний колектив школи, постійно навчаємося самі, навчаємо дітей, будуємо майбутнє країни. Ми сіємо в дитячих душах любов до людини і праці, закоханість у рідний край і безмежну творчість. Вчителі нашої школи є зразком високого покликання людини, служіння громадським інтересам, на них рівняються учні школи та громада села.

      Шановні колеги! Найщиріші слова вітання і вдячності за вашу відданість професії, доброту і любов до дітей!

      Шановні батьки! Бажаю вам завжди пишатися досягненнями своїх дітей.

      Шановні учні! Прямуйте по життю твердо, впевнено, пам’ятаючи що ви є учнями Ванчіківецької школи – адже вона з честю виконує свою високу місію – долучає вас до джерел культури і духовності, збагачує скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями,  вказує на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищеплює пагони історичної пам’яті  та гордості за велич нашої країни.  

 Запрошуємо всіх відвідати нашу школу,  село, побачити наші здобутки, довідатись про історичне минуле та сьогодення.

                                                                    З повагою директор школи

                                                                   Альона Присакар