Спорт Бояни

Спорт

Продумане інфраструктурне наповнення, високий рівень благоустрою, вдале місцерозташування і професійний підхід до організації різних спортивних заходів створюють основи для успішного, а головне конфортного проведення їх в Розважально-туристичній базі «Сонячна долина». Ось вже декілька років в «Сонячній Долині» проводяться дво- тижневі учбові тренінги Збірної України з Боксу серед чоловічої і жіночої ліги! Чемпіонат України з волейболу серед аматорів .

31.05.2013 Новоселицька команда «Родничок-Колос» отримала перемогу з волейболу. Спортивні орієнтування на місцевості. Чемпіонат Державної Прикордонної Служби України з мініфутболу. Клуб містаІльічевська проводить вже другий рік змагання в «Сонячній Долині» з карате. Оскільки «Сонячна Долина» є ще і гірськолижним курортом, тут проводилися ще багато різних конкурсів. З метою відзначення Дня закоханих, популяризації лижного спорту і пропаганди здорового способу життя облцентр «Спорт для всіх» публічно запропонував всім бажаючим цього святкового дня позмагатись у «Сонячній долині» у гірськолижному спуску в поєднанні з поцілунком. «Поцілункову» трасу зробили невеличку. Але і ця дистанція підкорилась не всім парам. Виявилось, що кататися на лижах і цілуватися одночасно не так вже й просто!!!
Подвійну рекордну акцію під патронатом Книги рекордів України організував Чернівецький обласний центр «Спорт для всіх». Через засоби масової інформації та соціальні мережі організатори запросили земляків встановити два рекорди, пов’язані з активним зимовим відпочинком: масовий одночасний гірськолижний спуск та найбільший сноутюб-«поїзд».

спорт бояни_2

1 червня 2013 року в «Солнечній Долині» відбудеться дебют -змагання з бальних танців по ЗахіднійУкраїні.