Home / Новоселицький район / Тарасівці / Духовність Тарасівці

Духовність Тарасівці

Церква в селі Тарасівці з’явилась ще у ХУІ ст. Ще на карті створеної Георгом Райхерсдорфером у 1595 році на території села відмічена святиня. В той період церкви існували лише в Хотині та Чернівцях.

 

У 1777 році в селі будується нова святиня – збудована з дерева Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці. Через 58 років у селі Тарасівці з’являється друга церква – ЦеркваПресвятої Богородиці. Таким чином у 1835 році в селі як і зараз, існували дві церкви.

 

У 1875 році в Тарасівцях будується нова церква Різдва Пресвятої Богородиці, в якій відправляються богослужіння і по сьогоднішній день. Звичайно у 1996 році її було реставровано, з дерев’яної перетворено на цегляну, однак стиль в якому її побудовано змінено не було.

 

У 1996 році почалось будівництво нової церкви в нашому селі, більш просторіша та сучасніша. Це одна з найбільша за розміром церква нашого району.

 

Окрім православної в селі Тарасівці існують і інші конфесії, зокрема євангелісти та свідки Ієгови. Відповідно існують і два молитовних домів де представники даних конфесії відправляють богослужіння.

тдух2тдух2тдух2