Черленівка

Дорогі жителі села Черленівка!

       Прийміть найкращі вітання від мене особисто та депутатського корпусу. Користуючись нагодою, хочу висловити щиру вдячність в першу чергу вам, жителям села, за все добре, що ви зробили і робите для рідного села. Впевнений, що наша спільна робота підпорядкована єдиній меті – зробити життя кращим, заможнішим, гідним мешканців сучасного українського села.

       Завдяки спільній праці вирішуються нагальні життєві питання розбудови села, зростає благоустрій громади та її впевненість у майбутнє. Старість – вшановується, молодість – підтримується, до мудрості дослухаються.

       Я дуже радий тим, що в цьому році разом з Вами ми досягли найкращих результатів, а саме здобули перемогу в районному конкурсі на кращій благоустрій села і зайняли ІІ місце в області.

                                      Шановна громадо!

        Хай будуть щасливими рід Ваш і дім. А з Вами – і вся Україна!

                                                                     

                                                                   З турботою про село, з повагою до людей

                                                                           сільський голова    Олександр Ротар

 

                                   

Шановні колеги, батьки та учні!

   Школа – живий, рухливий організм, що постійно розвивається, удосконалюється. А школу створюють люди небайдужі, творчі цікаві. Від них залежать шкільні традиції, вони створюють легенди і самі стають легендами, визначають стиль школи у навчанні, житті, у майбутньому.

   Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черленівської сільської ради села Черленівка  має своє творче обличчя. Історія життя школи, села вписана в дослідницьких роботах учнів під керівництвом вчителів Л.В.Брябін, А.Л. Скакун, Г.В. Лях, Л.Д. Прокопій, Є.Г. Грицуник. Учні нашої школи досягли високих перемог на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.

   Історико-краєзнавчий веб – проект села розквітнув творчими ідеями учнів, яких надихнула вчитель історії та правознавства Людмила В. Брябін.

   Черленівська школа – одна з шкіл, в якій батьки є активними учасниками педагогічного процесу, в якій все життя учня, навчальний, виховуючий і розвиваючий процеси будуються на єдиній основі –  в стінах навчального закладу та дому.

   Змінюється час, змінюється школа, мудрішають педагоги, розуміючи свою почесну місію у сучасному світі. Ми, педагогічний колектив школи, постійно навчаємося самі, навчаємо дітей, будуємо майбутнє країни. Ми сіємо в дитячих душах любов до людини і праці, закоханість у рідний край і безмежну творчість. Вчителі нашої школи є зразком високого покликання людини, служіння громадським інтересам, на них рівняються учні школи та громада села.

      Шановні колеги! Найщиріші слова вітання і вдячності за вашу відданість професії, доброту і любов до дітей!

      Шановні батьки! Бажаю вам завжди пишатися досягненнями своїх дітей.

      Шановні учні! Прямуйте по життю твердо, впевнено, пам’ятаючи що ви є учнями Черленівської школи – адже вона з честю виконує свою високу місію – долучає вас до джерел культури і духовності, збагачує скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями,  вказує на високі горизонти національної свідомості та громадянського сумління, прищеплює пагони історичної пам’яті  та гордості за велич нашої країни.  

   Щиро вітаю всіх відвідувачів нашого сайту. Впевнений, що завдяки отриманій інформації, ви краще пізнаватимете наш мальовничий край.

 Запрошуємо всіх відвідати нашу школу,  село, побачити наші здобутки, довідатись про історичне минуле та сьогодення.

                                                                    З повагою директор школи

                                                                   Валерій Вікторович Пріску