Динівці

РАДИЙ ВСІХ ВАС ВІТАТИ З СТВОРЕННЯМ ТАВТІЛЕННЯМ У ЖИТТЯ ВЕБПРОЕКТУ«ІСТОРИКОКРАЄЗНАВЧИЙ ПОРТРЕТ СЕЛАДИНІВЦІ», ПРО ЧУДОВИЙУНІКАЛЬНИЙКРАЙ ДЕ ЗБЕРЕГЛИСЯ СПОКОНВІЧНІТРАДИЦІЇ МІЖНАЦІОНАЛЬНОЇ ЗЛАГОДИ ТАТОЛЕРАНТНОСТІСАМОБУТНІ ЗВИЧАЇЯКІДБАЙЛИВО ПРИМНОЖУЮТЬСЯСУЧАСНИКАМИ.                                                                   

    У КОЖНОГО З НАС Є МАЛЕНЬКА БАТЬКІВЩИНА. ТАМ, ДЕ МИ НАРОДИЛИСЬ, ДЕ СЛУХАЛИ КОЛИСКОВУ ЛЮБЛЯЧОЇ МАТУСІ, ДЕ ЗРОБИЛИ СВОЇ ПЕРШІ КРОКИ, ДЕ ПРОМОВИЛИ СВОЇ ПЕРШІ СЛОВА. У КОЖНОГО ВОНА СВОЯ, ТА КОЖЕН ЇЇ ЛЮБИТЬ І ПАМ’ЯТАЄ, КУДИ Б НЕ ЗАКИНУЛО НАС ЖИТТЯ.

 

     НАМ ВСІМ НЕОБХІДНО БУТИ СУЧАСНИМИ І РУХАТИСЬ НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ З ЧАСОМ, БУТИ ЗАВЖДИ ДРУЖНІМИ, ДОПОМАГАТИ ОДИН ОДНОМУ, БЕРЕГТИ ГІДНІСТЬ І ПОВАГУ ДО КОЖНОЇ ЛЮДИНИ – ЦІ ОРІЄНТИРИ ДОЗВОЛЯТЬ НАМ УСПІШНО ПРОЙТИ НАМІЧЕНИЙ ШЛЯХ ДО БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА ДОБРОБУТУ В НАШИХ ОСЕЛЯХ.

УНІКАЛЬНІ КУЛЬТУРНІ НАДБАННЯ, ЯКІ ТИСЯЧІ РОКІВ СТВОРЮВАЛИСЯ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ПОПЕРЕДНІМИ ПОКОЛІННЯМИ, Є НЕВІД’ЄМНОЮ СКЛАДОВОЮ СПАДЩИНИ ВСЬОГО ЛЮДСТВА. ЗБЕРЕГТИ І ПРИМНОЖИТИ ЦІ СКАРБИ, ЗРОБИТИ ЇХ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ Є ОБОВ’ЯЗКОМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ І СУСПІЛЬСТВА.

ЗБЕРІГАЙТЕ ЦЕЙ СКАРБ ДЛЯ НОВОГО   ПОКОЛІННЯ.

З ПОВАГОЮ СІЛЬСЬКА ГОЛОВА: ІСТРАТІЙ В.Г.

Ciubrei V.G.director

 

Шановні колеги, батьки та учні!

   Школа – живий, рухливий організм, що постійно розвивається, удосконалюється. А школу створюють люди небайдужі, творчі цікаві. Від них залежать шкільні традиції, вони створюють легенди і самі стають легендами, визначають стиль школи у навчанні, житті, у майбутньому.

Динівеький НВК сільської ради села Динівці має своє творче обличчя. Історія життя школи, села вписана в дослідницьких роботах учнів під керівництвом досвідчених вчителів. Учні нашої школи досягли високих перемог на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.

 

Директор школи Чубрей В.Г