13 грудня 2011 року в школі було відкрито Кімнату національного відродження «Каса маре”
В Черленівці давно вже мріяли відкрити музей, і тільки 13 грудня 2011 року громада села, вчителі та учні школи, ветерани другої вітчизняної війни і гості з району – заступник голови районної ради Василь Горбатюк, голова районної ветеранської організації Микола Чигир і методист РМК Людмила Ротару стали свідками втілення давньої мрії черленівчан. Здійснилось те, чого стільки років чекали жителі Черленівки, і в цьому велика подяка директору школи Валерію Пріску, який загорівся ідеєю своїх попередників, і разом з учительками історії Людмилою Брябін та Аллою Скакун облаштували цю кімнату.
В музеї відтворені фрагменти української хати з традиційною піччю, лавою, ліжком, мисником, скринею, образами, національним вбранням та посудом, знаряддями праці.
Для учнів школи проводяться екскурсії з демонстрацією роботи побутових приладів.
До свята Великої Перемоги- 9травня створили виставку в музеї, проводилась екскурсія для гостей свята та ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Музей ще не зареєстрований, але постійно ведеться робота по поповненню новими матеріалами.
Виконавці: Тетяна Стришка- учениця 7-Б класу
Скакун Анастасія – учениця 7-Б класу
Ганна Руссу – учениця 7-А класу
Історія створення медицини в с. Черленівка
Вперше медичний пункт у селі був створений у 1944 році за ініціативою Безродного Олександра Івановича та його зятя Миколи Олексійовича Кравцова, у приміщенні де сьогодні знаходиться шкільна ідальня.
У 1946 році пан Гершкович відкрив лікарню з двома ліжками. З 1957 року з ініціативи громадянина-патріота нашого села Ротаря Леоніда Костянтиновича розпочалось будівництво нової лікарні. Була створена бригада будівельників серед яких були Ротар Антон Васильович, Ротар Костянтин Васильович, Тінку Євген Іванович та інші. Під керівництвом головного лікаря Германа Петровича Рушковського було закінчено будівництво та відкрита Черленівська лікарня. Тут діяли чотири кабінети: рентгенівській, лабораторія, фізикотеравпетичний та операційний. Медичний персонал складався з двох лікарів та дванадцять медичних сестер. Серед відомих лікарів, які працювали були хирурги Антон Полікарпович Зубович та його дружина Людмила Серафимівна Зубович, Волошин Олександр Іванович, Ступнницький Володимир Михайлович.
Понад 25 років головним лікарем лікарні був Мельник Анатолій Антонович.
Сьогодні у селі створена амбулаторія сімейної медицини. Вона обслуговує наше село, а також с. Щербинці, с. Форосна, с. Жилівка. Тут працюють двоє сімейних лікарів Ротар Сергій Леонідович та Присяжна Галина Вікторівна. Також медичний персонал складається з 11 медичних сестер.