« Пасхальна традиція»
Перед Великоднем громада села, молодь ходили по всьому селі і збирали сухе гілля, яке потім складали у центрі села. Ввечері молодь палила велике вогнище. Навколо вогнища хлопці з дівчатами водили хороводи, танцювали, співали українські народні пісні. Хлопці з дівчатами перестрибували через вогнище, щоб очиститись від злої сили.
“Вечорниці”
Кожної суботи старші хлопці і дівчата йшли до клубу на вечорниці. У клубі вони співали пісні, танцювали, веселились. Був лише один музикант, який грав на баяні. Хлопцям яким було по п’ятнадцять років заборонено йти до клубу, якщо старші бачили менших, то вони їх виганяли. А якщо якась дівчина відказала хлопцеві у танці, то її з осудом виганяли з вечорниць.
Свято «Андрея»
Свято Андрея святкують 13 грудня. Це свято припадає на найбільш темний період року. Ввечері на передодні свята хлопці ходили по всьому селі, де були дівчата і перекладали хвіртки дівчат. Вранці батьки дівчини ходили в інший кінець села шукати хвіртку.
А дівчата у цей вечір ряд магічних ритуалів та гадань, направлені на те, щоб причарувати судженого або дізнатися, чи відбудеться весілля цієї зими. Гадання відбувалися в середовищі самих дівчат.
В дівчат були такі гадання:
– Дівчата брали свої чобітки і клали їх один за одним від стола до порога, чий чобіток буде біля порога, та і перша вийде заміж.
– Дівчата пекла пиріжки йшли до песика, кликали його до свого пиріжка, до чийого пиріжка песик підійде, та і першою вийде заміж.
– Іноді чобіт перекидували через хату і дивилися куди носком впаде – туди і заміж піде.
– Перед тим, як лягати спати дівчина умивалася і не втиралася, а клала рушник під подушку, вірила, що в такий спосіб, можна побачити судженого уві сні.
А в той час поки дівчата гадали, хлопці їм перешкоджали, підслуховували їхні гадання, забирали чобітки, які дівчата кидали через хату. Після цього дійства були вечорниці.
Свято «Юрія»
Свято «Юрія» святкують 6 травня. В кожній хаті на стовпці від воріт ставили грудку (кицку) землі із зеленою травою і гілку верби, для оберегу оселі від злих духів.
Трійця (Зелені свята)
Жителі села кімнати прикрашали любистком, м’ятою, листками лопуха, горіха, гілками липи. На ворота теж клали гілки липи і осоки.
Свято «Трійця», а в народі називається «Зелені свята» і тому все прикрашалося зеленими гілками. Люди вірили, що це допомагає від деяких хвороб. Наприклад: говорилося, якщо стати на зелений лопух, то не буде боліти голова.