Найбільш шанованою будівлею в селі є храм святого Іова Богослова. Ну що ж, розкажемо і про храм та пов’язану з ним легенду.
Про час, коли був збудований храм в Атаках, дізнаємося з «Клірових відомостей» за 1840 рік. Церква «селенія Хотинскихъ Отак построена 1792 года тщаниемъ прихожанъ». У 1840 році церква була «зданиемъ деревянная, покрыта гонтою, кришею ветха, колокольня на 4-хъ деревянныхъ столбахъ крепка. Престолъ въ ней одинъ холодной воимя Святаго Апостола и Евангелиста Іоанна Богослова. Утварью средственна, книгами и ризницею скудная». До нас не дійшло жодного зображення цієї церкви. Мабуть, вона виглядала так само, як і Царе-Костянтинівська церква у Хотині, збудована 1764 року: зрубна будівля на кам’яному фундаменті, що складалася з квадратної нави та вужчих чотирикутних притвору і вівтарної частини. Над навою знаходилась баня зі світловим ліхтарем. Мабуть, отацька церква була меншою за розмірами.
Від місцевих жителів дізнаємося про легенду пов’язану з церквою Іоанна Богослова: начебто у ній побував Олександр Пушкін, який вінчав тут доньку свого товариша Пущіна. Мабуть, на цей випадок світило російської літератури позичило в о. Гловатинського, що правив тоді в церкві, ризи, кадило і все інше, необхідне для здійснення таїнства. Проте як не шкода, Пушкін тут не бував.