Home / Хотинський район / Зарожани / Спорт Зарожани

Спорт Зарожани

Спорт

На високому рівні в Зарожанському НВК проводиться спортивна робота. На спортивних майданчиках Зарожанської школи виховувались відомі спортсмени: майстер спорту С.Шеремета, майстер спорту І.Павлюк, В.Ліщук – заслужений тренер України, вчителі фізвиховання: Д.Бусуюк, В.Худиківський. Саме нашим спортсменам В.Пернаю та О.Главацькому у 1980 році було доручено нести Олімпійський вогонь на відрізку шляху Зарожани – Недобоївці.
У школі створено футбольну команду хлопців „Цукровичок” (тренери Тирон А.В. та Веркштейн В.В.). Футболісти – неодноразові учасники і переможці змагань:
Турнір з міні-футболу присвячений іновгурації Президента України В.Ющенка 23 січня 2005 року в м.Хотин (II місце)
Районні змагання на приз „Шкіряний м’яч” 13 квітня 2005 року (І – місце) Турнір пам’яті Івана Попова, який відбувся 19 червня 2005 року в селі Клішківці (III – місце)
Міжнародний турнір з міні-футболу імені Каденюка, який проходив в м.Хотин з 8 -10 грудня 2006 року (І – місце)
Зональні Всеукраїнські змагання ВФСТ „Колос” з міні-футболу, які проходили в м. Хмельник Вінницької області з 10 по 11 лютого 2007 року (II – місце).
Не відстають від них і дівчата. Першого вересня 2003 року на базі Зарожанської ЗОНІ І-ІП ступенів була створена футбольна команда дівчат „Дністер” ( тренер Веркштейн В.В.). Ось деякі досягнення цієї команди:
– III місце в обласному турнірі, який проходив у смт. Глибока в 2004 році.
– III місце у всеукраїнському футбольному фестивалі „Даруймо радість дітям”, який проходив у м. Переяслав-   Хмельницький Київської області в 2005 році.
– І місце в першості області по ФСТ „Колос” з міні-футболу.
– І місце в зональних змаганнях першості ФСТ „Колос” України „Даруймо радість дітям”, який проходив в м. Хотині 16-17 вересня 2006 року.
– III місце на зональній першості по Ц.Р ФСТ „Колос” України. Який проходив селі Рожнів Івано-франківської області 20-21 січня 2007 року.
– II місце на фінальних змаганнях на приз „Шкіряний м’яч” м. Чернівці 25 березня 2007 року.