Home / Хотинський район / Рукшин / Спорт Рукшин

Спорт Рукшин

Становлення і розвиток фізичної культури і спорту села Рукшин на різних етапах.

 

Одним із масових і популярних видів спорту сільської молоді почав розвиватись футбол. Початком історії та розвитку футболу в селі стала осінь 1963 року. Перший свій поєдинок молода футбольна команда зіграла товариську зустріч на своєму полі з футболістами села Круглик. Наступний матч відбувся на сільському стадіоні із збірною школи, де переконливу перемогу отримала команда села Рукшин.

Капітаном команди і воротарем був дільничний інспектор при сільській Раді Кобиліс Володимир Якович. Він виводив футбольну команду на гру в такому складі:

1.Кобиліс Володимир

2.Патрабой Василь

3.Настюк Михайло

4.Сеник Володимир

5.Бабюк Василь

6.Нігайчук Дмитро

7.Вільховецький Дмитро

8.Шестобуз Василь

9.Шишковський Анатолій

10.Маршалюк Іван

11.Затолюк Олексій

12.Чинчик Василь

13.Швець Федір

Історія розвитку гандболу в нас зародилася в 70-тих роках. Імена видатних спортсменів, які прославили свій край, своє село і школу дали гідний приклад для наслідування. Рукшинська ЗОШ і нині живе і займається цим видом спорту. При школі відкритий філіал Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи, де наші учні займали неодноразові призові місця і є призерами районних та обласних змагань з цього виду спорту.

 

Гордістю нашої школи стала Шишківська Альона Володимирівна кандидат у майстри спорту, нині гравець Росії, чемпіон Росії, Європи, володар Кубка Росії по регбі.

Любов до спорту об’єднує всіх нас, згуртовує і вчить сили і мужності, завзятості, волі до перемоги.