Home / Хотинський район / Зелена Липа / Освіта Зелена Липа

Освіта Зелена Липа

Освіта

 

Над сторінкою працювали:
Керівник: Пахолок Євгенія Степанівна 
Пошукову діяльність здійснювали: Пахолок Євгенія Степанівна,

 

Пелепецька Оксана Василівна

 

 

Із розвитком села виникла потреба в освiтньо-культурному закладі. Селяни самотужки, без будь-якої підтримки влади, збудували дерев’яну школу. Пізніше все ж таки з допомогою влади спорудили школу з цегли, будинок культури. Вчителі переважно були не з місцевих, тож їм надавалось житло. Звичайно і ця школа не “дожила” до наших часів, побудували третю – з дитсадком (1989р).

 

Школа, як тоді так нині залишилася чотирирічною. Діти продовжують навчання в Перебиківецькій ЗОШ І-ІІІст. Зазвичай школярів довозять, але інколи доводиться самотужки долати 7 км. до закладу освіти. Добре, що в Зеленолипській школі працюють досвідчені, турботливі вчителі, які закладають в учнях фундамент знань і  прищеплює любов до рідного краю-  це  Оксана Пелепецька . Вони враховують особливості кожної дитини. Євгенія Похолок – педагог і директор школи. Вона –   сіє в душах дітей  вічне , добре ,мудре.

 

Усе своє життя віддала вчителюванню в нашому селі. Щоденно добираючись з Перебиківців до Зеленої Липи, вірила, що її праця потрібна людям. Тепло згадую кочегара і прибиральника Іване Беренштейна, який понад 20 років пропрацював у школі, розповідав нам, малим, цікаві історії і дбав, щоб у приміщені було тепло і затишно.

 

З джерел : Зеленолипська ЗОШ