Home / Хотинський район / Рашків / Спорт Рашків

Спорт Рашків

Спорт

 

Розвиток української нації на сучасному етапі вимагає здорових, сильних людей. Але невгамовний ритм сьогодення, не завжди здоровий спосіб життя, розумове перевантаження, комп’ютеризація, екологічна проблема, невисока культура харчування – все це призводить до того, що дуже різко падає рівень здоров’я як дітей так і дорослих. Тому завдання полягає в тому, щоб якомога більше наші діти та дорослі займалися фізичною культурою та спортом, адже здоровий дух у здоровому тілі. Для того, щоб пробудити, активізувати інтерес до систематичних занять фізичною культурою та спортом у нас в селі Рашків є усі умови. У 1979-1980 роках у селі було побудовано прекрасний стадіон.

На стадіоні проводяться уроки фізичної культури, різні дозвілля.

 

Тут завжди гамірно. І малі, і дорослі грають у футбол. Створено сільську команду футболістів, які грають між собою та беруть участь у районних матчах. На стадіоні як учнівська команда футболістів так і сільська приймають команди із сусідніх сіл: Гордівці, Поляна, Шалівці, Колінківці, Зарожани. У Рашківській ЗОШ І-ІІІ ступенів сучасний спортзал, де проводяться уроки, позакласні заходи, змагання, турніри.

А завдання сучасної школи – формування успішної особистості, тому в наших руках майбутнє наших дітей. В школі працює туристично-краєзнавчий клуб «Наддністрянка», яким керує Рокочук Лариса Михайлівна.