Home / Хотинський район / Ширівці / Спорт Ширівці

Спорт Ширівці

Спорт

 

Розвиток сильної нації  на сучасному етапі потребує здорових та дужих людей.  Спорт не тільки приносить здоров’я, але і дає життєві сили і приносить задоволення. Безцінним надбанням не тільки кожної людини, але і всього суспільства є здоров’я. Здоров’я є основною умовою і запорукою щасливого і повноцінного життя.

Багато ширівчан, незважаючи на завантаженість кожного дня сучасного життя, все-таки знаходять час для заняття спортом.   У  Ширівцях люблять займатись спортом від малечі до похилого віку. Тому велика увага приділяється спортивно-масовій роботі.  Для того, щоб активізувати  інтерес до занять спортом та фізичною культурою у селі  є всі умови.

На території сіл  Ширівці та Владична у 1954 році був побудований стадіон. Де провадились змагання з футболу серед молоді сіл Ширівці та Владична .   У 2011 році була створена організація «Олімп», головою  було обрано А.В. Мейка,  яка взяла на себе відповідальність за доглядом стадіону та організацію дозвілля . На стадіоні як учнівська команда так і сільська приймають команди з сусідніх сіл: Недобоївці, Зарожани, Клішківці.  Працюють    над розвитком  спорту  у  селі   Ширівці та Владична   ентузіасти     своєї    справи    А.В.Мейко,      В.Г. Томін,  В.В. Шилик,  Р.І. Колодрібський.

футбол

У Шировецькім   НВК І-ІІІ ступенів є  обладнаний спортзал, де проводяться уроки, позакласні заходи, змагання, турніри. А також створена при підтримці організації «Олімп” секція з волейболу,  де учні покращують свої навички гри з волейболу, баскетболу,  міні-футболу у зимний час.  На території НВК розташовано поле для гандболу та міні-футболу , також є спортивний майданчик, де кожного року проводяться змагання серед школярів та молоді села Ширівці.

волейбол

 

Рятівною силою в нашому світі є спорт – над ним як і раніше тяжіє прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога.