Home / Хотинський район / Ширівці / Культура Ширівці

Культура Ширівці

В 1950 році у селі Ширівці розпочалося будівництво сільського клубу.

У 1952 році клуб відкрили і він почав діяти. Завідуючим клубом призначають Балука І. Г.  В кінці 70-х завідувачем клубу  призначено Томін М.О.

З 1976 року завідувачем клубу стає Шевчук Февронія Петрівна. В той час діє вокально-інструментальний ансамбль «Дружба», художнім керівником якого був Джордж Іван Григорович. З 1985 року в клубі створено фольклорний колектив «Джулинець»,  керує яким Шевчук Февронія Петрівна. Колектив активно працює і по сьогодення і  приймає участь як у заходах районного рівня, так і обласного.

Джулинець

 

Бібліотека села Ширівці

 

У 1954 році при колгоспі була організована бібліотека, або як тоді називалася хата читання. Першим бібліотекарем був Вовківський Анатолій Іванович.

 

У 1956 році завідуючою бібліотекою стає Гончар Лідія Степанівна.

 

Бібліотека з книжковим фондом 22 тис. екземплярів. Забезпечує потреби читачів   художньою та науковою літературою. Впроваджує новітні інформаційні технології у обслуговування юних та дорослих ширівчан. Працівники бібліотеки проводять різні заходи, зокрема: дні інформації, бібліографічні огляди літератури психолого-педагогічної тематики. У бібліотеці регулярно поновлюється виставка нових надходжень. Працівники бібліотеки ставлять розгорнуті тематичні виставки до визначних дат та на актуальні педагогічні проблеми.

 

Працюють тут два бібліотекарі з середньою бібліотечною освітою: Капустяк Лідія Григорівна та Скрипкіна Лідія Григорівна.